Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek már késő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már késő, hogy most 31 éves nőként jelent meg bennem az anyaság, család utáni vágy és felelőségtudat az életemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
De nincs jelenleg párom, viszont szeretnék végre otthont.

2019. júl. 28. 21:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Nincsen késő. Ne aggódj. 31 évesen még pont időben vagy. Még simán találhatsz valakit, akivel minden rendben lesz, és működik, és jó lesz; és ő is most tart ott , ahol te.
2019. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

*Hogy lehorgonyozni valaki mellett,és gyerek;

hogy családalapitás.

2019. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, 31 évesen még rettenetesen fiatal vagy, semmivel nem vagy lemaradva. Én 32 évesen szültem, de ha pár évvel később szülöm a gyerekem, akkor se lett volna semmi, egyáltalán nem számítok öregnek a szülői értekezleteken, sőt... kb. minden szülő korombeli.
2019. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy elkésve de nagyon szépen kérlek a gyereked érdekében, hogy ne szülj egy pár hónapos kapcsolatba. Várd ki azt a pár évet amíg megfelelően megismered. Ne az legyen a motiváció a kapcsolat mögött, hogy te gyereket akarsz. Az összes ilyen "el vagyok késve" kapcsolatba született gyerek lelkisérült lesz hogyha lát egy rossz kapcsolatot amiben csak a gyerek a lényeg de amúgy kicsit sem lehet jó párkapcsolatnak nevezni.

Szóval nem vagy elkésve, egy jó 10 évig ha szerencsés vagy még bármikor tudsz szülni. De ne szülj a rossz embernek vagy olyannak akit alig ismersz mert nem csak a saját életedet fogod vele elrontani hanem a gyerekedét is. Ne legyél önző ember aki magának szül és nem nézi, hogy a gyereknek mi a jó. Majd ha találsz valakit, eltelik 3-4 év és még mindig jól megvagytok és szeretitek egymást akkor majd vállaljatok gyereket. Két teljesen más dolog gyereket akarni és valóban készen állni és megfelelő embernek lenni egy gyerek felneveléséhez. Hogyha még az anyagiak sem adottak nem hogy egy jó kapcsolat akkor jelenleg teljesen felesleges családalapításon gondolkozni.

2019. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, ügyes vagy, amit véghez vittél ennyi idősen:). Sok erőd van.

Szerintem nem késő még a dolog, többek is így tesznek. (37F)

2019. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

En mindig ugy gondoltam h 30eves koromig szeretnek szulni, ez akkor meg is valosult, viszont a ferjem elhagyott es 32evesen ismertem meg a paromat aki gyermektelen es szeretne kozoset. Tehat a sors fura fintora miatt most van 3evem h ujra teherbe essek mert 40evben huztam meg a kovetkezo hatart.

Elofordul h ujratervezes van.

Baratnom 35evesen talalta meg a parjat akivel minden klappol, fonoknom 38evesen.

Sok sikert neked is, meg boven van idod!

2019. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkatársamnak 42 évesen lett még egy gyere.Persze házasságban.Szóval személyfüggő.
2019. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan undorító válaszok! Itt élitek ki magatokat , hogy de jó most aztán jól beszólok neki..nagy dolog .

Kérdező.. ne aggódj teljesen időbe vagy még :) 31 évesen azért még ne ásd el magad, barátnőm 34 évesen ment férjhez és 1 évre rá szült...ne add fel :) Ja és a férje nem balek, mint itt a szarkupac válaszolók fele

2019. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!