Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Milyen érzés nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen érzés nőnek lenni? Írtok előnyöket, hátrányokat?

Figyelt kérdés

Fizikailag, mentálisan, erzelmileg is érdekelne. Tudom, pl. a menstruáció sem kellemes vagy a szülés, de cserelnétek, lennétek inkább férfiak?

Meséljetek! 🙂


Kort is írjatok.


2019. aug. 1. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Lennék-e férfi?

Azt mondanám, hogy nem, mivel ez a természetes számomra, hogy nő vagyok.


A hátrányok közé beillik a szülés, a menstruáció, néha a szex is, amikor próbálod megértetni a partnerrel, hogy neked mi nem jó érzés és ő nem érti, hogy miért, miközben neki jó.

Gyakran kevesebbre tartják a nőket munka szempontjából, pl. kevesebb pénzt kapunk ugyanazért a munkáért.

A háztartás vezetése és gyereknevelés sokak számára még mindig csak a nő feladata, sajnos.

Amellett, hogy ő is lehúz jobb esetben 8 órát a melóban.


Előnynek mondanám az anyaság érzését (amiről ódákat zengenek, bár nekem még nincs gyerekem), a bókokat, udvarlást, amikor a férfi pozitív értelemben próbálja éreztetni, hogy nő vagyok.

2019. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem lennék férfi. Nem azért, mert bármi hátrányt látok a másik nemben, hanem mert én már így fogadtam el a dolgok rendjét, nő vagyok, ez van.

Mivel irtó vacak menzesszel kínlódok hosszú évek óta, ez egy hátrány. Állandóan mentem kivizsgálásokra, semmit nem találtak, alkatilag van ennyire fájó, görcsös vérzésem.

A szülést elvileg ősszel megtapasztalom milyen lesz, a terhességem csodálatos érzés, bár hozzá kell tennem, hogy szerencsés vagyok ebben, mert nincsen vészes hányásom, se veszélyeztetett terhességem, és nem kell most dolgoznom sem, azt csinálhatom, ami jólesik.

Mint sok nő, kamasz korom óta küzdök a súlyommal, az önképemmel, mondanom sem kell, hogy sikertelenül, de a párom ilyennek ismert meg, így fogad el, így szeret, és a világért sem vetíteném ki rá az elégedetlenségemet hisztik és kiborulások kíséretében, mint ahogy annyian teszik.

Nőként én is hajlamos vagyok felnagyítani, eltúlozni és túlgondolni dolgokat, ebben szeretnék is változni, csak még nem tudom hogy fogjak hozzá :)

Azt hallottam, hogy a férfiak könnyebben házasodnak, de nehezebben találnak szexpartnert, míg a nők könnyebben találnak szexpartnert, és nehezebben házasodni vágyó férfit. Hát nem szokásom általánosítani, de ebben igazat kell adnom. "Középkategóriás" nőként, ha megkívántam az etyepetyét, mindig tudtam akár válogatni is, viszont nehéz volt olyan férfit találni, aki megbecsül, akivel megoszthatom az életem jóban rosszban. Nem lehetetlen, csak nem könnyű.

Hát összességében mégiscsak jó nőnek lenni, de ha következő életemben netalán férfinak születek, akkor arra is biztosan fogok tudni választ adni :)

Kor: 30.

2019. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Én nagyon szeretek nő lenni.

Van egy kisebb hatalmunk a férfiakon, egy kacér mosolyal pl. megfűzöm a főnököm h engedjen el egy órával hamarabb a munkahelyemről. Kinyitják előttem az ajtót, bókolnak. Ennek a hátránya, hogy néhány nővel a környezetben nem fogsz kijönni mert megy a rivalizálás. Dolgoztam egy helyen nő férfi vegyesen ahol pozícióba volt egy csúnya dagadt nő és egyszerűen nem tudta nézni ha valaki szép és fiatal és ez miatt kimart mindenkit.

Férfinek szerintem jó hogy tud hódítani. Én is szeretnék de nem merek meg nem akarom átvenni ezt a szerepet.

Ja meg a férfiak szerintem lazábbak és többségében viccesebbek vagy más a humorérzékük

2019. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem kifejezetten előnynek csak a gátlástalanabb, extravertált nők érzik a női mivoltukat, akik gond nélkül használják a vonzerejüket arra, hogy így vagy úgy, de könnyítsenek az életükön. Nekem ehhez sosem volt gyomrom. Utálom a kéretlen figyelmet.

Egyébként nem sokat foglalkoztam életemben a női mivoltommal, sőt, sokszor úgy éreztem, a külvilág számára lényegesebb, hogy nő vagyok, mint nekem magamnak.

2019. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

jah, ezek miatt rossz, meg a gyantázás. férfiaknak elég pár borovtavonás..jobban oda kell figyelni szőrökre, bajuszra, szakállra esetleg, akkor is ha csak pihe, van, akinek rosszabb...

akkor az inzultálások ellenkező nemtől...

2019. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Én nagyon szeretek nő lenni, imádom hogy két helyen is tud kényeztetni a férjem (ill. 3) és hogy valóban van némi hatalmunk a férfiak felett! Viszont nagyon lennék férfi, mert szívesen kezdeményeznék ha tetszik valaki, szívesen hordanék egy nőt a tenyeremen és nagyon jó lenne tudni, hogy milyen érzés amikor kemény a kuki... 😬


Na de komolyra fordítva, én olyan férfi lennék aki imádná kinyitni a nőnek a kocsiajtót, felsegíteni a kabátját és bókolni neki. Szerintem sokkal könnyebb egy Férfinak férfiként viselkedni, mint egy Nőnek nőként.

2019. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyértelműen szívás. Hihetetlen elvárásokkal találkozom a nők és férfiak részéről a külső, az anyagiak és személyiség mérlegén egyaránt. A rivalizálás is sokkal élezettebb, durvább, hiába vagyok elkerülő és békét mindenek felett preferáló. Erre rátesz még az is, hogy szinte minden hidegen hagy, ami a nőknek általában mindennapi téma, úgyhogy a szabadidőmet is kénytelen vagyok egyedül tölteni - a férfi jelentkezők mindig zsákutcának bizonyultak, ami férfiként szépen működhetne...
2019. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Szívesen lennék inkább férfi. Csak hazamennék a tiszta lakásba, bontanék egy sört, leülnék a tv elé és várnám hogy elémrakják az ételt, a gyerekek fejét néha megsimogatnám, majd amíg a feleségem fürdeti, vacsoráztatja, elaltatja őket kipihenném a fáradalmakat, majd ágyba bújnánk és a szexet is elvárnám minden nap. Reggel felvenném a tiszta, vasalt ruhát, adnék egy puszit a feleségemnek aki éjjel 5ször kelt fel a gyerekekhez és éppen a reggelit csinálja nekik, és gyorsan lelépnék dolgozni, mielőtt még megkér, hogy én vigyem el őket óvodába/iskolába. Persze a feleségem dolgozna is, így pénzünk is lenne például nyaralni, ahol szintén pihenhetek amíg az asszony futkorászik a gyerekek után. Ja, de azért a titkárnőmet néha megkefélném, ha az asszony állandóan fáradt.
2019. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez akkora hülye kérdés. Te azt akarod tudni, a férfiléthez képest miben más. Honnan tudjuk? Neked a férfilét a default, nekem a női.
2019. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem csak hátrányai vannak.

A hormonok irányítjàk a mindennapokat, a hangulatot, a testet.

Migrén, menstruáció, görcsök. Ha fogamzásgátlásról van szó, az esetek nagyobb részében a nőnek kell gondoskodni róla, mert a férfi “lelankad”.

Megcsalásnál még mindig minket ítélnek el jobban, és azért is mi vagyunk a felelősek, ha meg vagyunk csalva.

Ha házimunkáról van szó, az mindig a nők dolga, hiába melózik ugyan annyit, mint a kedves férje. Annak elég, ha kipurcanva hazaér és szétfingja a kanapét, miközben meccset néz.

2019. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!