Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehetne ebben az esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne ebben az esetben a megoldás?

Figyelt kérdés

Két éve ismerjük egymást a barátommal és csak ritkán tudunk találkozni.Ő már néhány találkozás után elhívott magukhoz.Néhányszor voltam náluk több napot is.Nagyon szép, új házuk van és hatalmas is.

Viszont ami aggaszt hogy én még azóta nem mertem elhívni hozzánk,és ez egyre csak jobban gyötör.Kérlek ne ítéljetek el.Azért nem mertem eddig,mert az otthoni körülmények nagyon rosszak. A házunk nagyon régi,nem szép és nagyon kicsi. Nagyon szégyenkeznék ha látná.Már nem tudom mit tegyek,mert felújítani jelenleg a szüleim nem tudják.Annyira szeretném ha eljönne,de nagyon félek hogy a látvány nem tetszene neki.Tudom nem olyan fiú,hogy ítélkezne,de akkor is.Senkinek sincs ennyire rossz állapotban a háza szinte a faluban.

Már arra is gondoltam,hogy nem érdekel mi lesz,szégyenkezek is csak tudjam már elhozni mert olyan rendes velem mindig és meg még annyival sem viszonzom hogy elhívom.Kérlek adjatok tanácsot,hogy mit tegyek.Már nem tudom tovább csinálni ezt,mert nagyon rossz ha ott vagyok és kérdezgetnek a rokonok,hogy mikor mutatom be otthon.



2019. aug. 3. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el őszintén. Az én nejem is szegény sorból származott, sokat nélkülöztünk, ma két alkalmazottunk van. Nem ezért fog szeretni vagy nem szeretni!
2019. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén.
2019. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is légy őszinte!

Én egyáltalán nem gondolnám meg a kapcsolatomat a párommal amiatt, mert nem valami hű de szép házban lakik.

Ha igazán szeret, mindegy neki, és ugyanúgy szeretni is fog.

2019. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszintének kell lenned, ezen nincs mit szégyellni. Sokkal nagyobb baj, ha hazudsz vahy titkolózol!
2019. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen maximalisan kitakaritva es rendben tartva, hogy tenyleg csak a penzhianyra lehessen fogni a latvanyt, ne pedig az elhanyagoltsagra. A tobbivel meg probalj meg nem torodni, ez van, ez a te hattered, ettol meg elni kell es boldognak lenni.
2019. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom,őszintének kell lennem.Igazából már el is mondtam neki,hogy mi a helyzet,hogy miért nem jöhetett még hozzánk.Csak az lenne nehéz,amikor először látja. Nem tudom milyen lesz az a pillanat mindkettőnknek.
2019. aug. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!