Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya emberek! Egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randa kérdése:

Csúnya emberek! Egyetértetek a lentiekkel?

Figyelt kérdés
"De én sem akarok olyan lánnyal együtt lenni, aki csúnya, mert a gyerekeink 80%, hogy csúnyák lesznek és így értelmetlen az egész, hogy boldogtalan emberek szaporodjanak további boldogtalan embereket létrehozva."

2019. aug. 4. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha így gondolja, senkivel ne szaporodjon, mert mindig van esély, hogy a kölyke rusnya lesz.
2019. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Tapasztalatom szerint a csúnya embereknek általában NEM csúnya a gyermeke. Egyébként elég bizarr felfogás ez, hogy valaki azert ne akarjon valakitől gyereket, mert csúnya lesz a gyerek? Azert az komoly hogy egy meg nem született gyereknél is a külső számít mar :'D
2019. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Én még randa pasit nem akarok, mert en nem vagyok az, és a gyerekek is nagyobb eséllyel lesznek szépek, ha a másik fél is szép.

Amúgy ez csak kifogás. A ronda pasik azt hiszik, hogy egy szép nő róluk álmodik.

2019. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Tudjátok itt a probléma az, hogy maga a kérdés "CSÚNYA EMBEREK"-nek szól, azaz ANNAK szól aki ezt magára veszi, és aki ezt magára veszi annak nincs rendbe az önbizalma és az önértékelése. NINCS csúnya és szép ez egy olyan általánosítás ami behálózza az embereket a cselekvőképtelenségre. Szóval itt a feltételezett kérdéssel is gondok vannak.
2019. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet, több sebből vérzik.

1. Csúnya vagyok. ÉS boldog. Nem hiszem, hogy sokat változtatna az életemen, ha szebb lennék.

2. Nagyon szép gyerekeim vannak. Tudom, mindenki ezt mondja a sajátjáról. :)

3. Ismerek egy nagyon szép párt, az anyuka kimondottan csinos, és még egy olyan csúnya kislányt, mint az ő gyerekük, nem láttam.

4. Több szép-helyes-jóképű embert is fel tudok sorolni, akinek az élete egyenesen tragikus.


A szépség nem egyenlő a boldogsággal.

2019. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Én is csúnya vagyok nem is akarnak gyereket tőlem .


36/f szűz

2019. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Hát... az én családfámban a női felmenők válogatott szépségek voltak, ezt sort törtem meg én, pedig az apám is jóképű sportoló volt.

Viszont az én boldogságomat pont nem a külső rontja el.

2019. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is tartok tőle, bár igazából volt már belém esve szép csaj, ellentétek vonzzák egymást, vannak ízlésficamos nők, de itt a probléma nem is a csúnyasággal van igazából, leginkább attól tartanék, hogy ugyanolyan lúzer (beteg) lenne, vagy még nagyobb, még férfiatlanabb selejt, ezért lemondtam én is a gyerekvállalásról (nem mintha kilátásban lenne). Valami idősebb nő kéne, csak a 30 feletti gyereknélküliek is még reménykednek azért hogy lesz kisgyerekük, meg nem is vesznek komolyan.
2019. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!