Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lennék én azert rbanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék én azert rbanc mert gazdag pasival jöttem össze? Nem a pénzéért kell, szeretem őt.

Figyelt kérdés

Szüleim is ezt gondolják ez fáj a legjobban.

Rokonok ismerősök mindenki erről pletykál.

Munkahelyemen is erről pletykálnak és hogy beképzelt vagyok és mindenkit lenezek amióta vele vagyok ez nem is igaz.

Arra gondoltam irigykednek, szerintetek?

23 N


2019. aug. 5. 20:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%

Kényelmes dolog minden helyzetre ráhúzni, h “biztos irigyek”, de ha tényleg mindenki, még a szüleid is ezt gondolják, annak azért kellene h legyen vmi kiváltó oka... Tudod, ha mindenki szembe jön az autópályán, nem biztos, hogy ők a hülyék.

Nyilván te nem veszed észre, ha megváltozott a viselkedésed, vagy neked nem gáz, ha az első randin 0 ismeretséggel széttetted a lábad, stb... ezer oka lehet, amit te nem látsz, mások meg igen. Ha komolyan meg akarod érteni a helyzetedet, nem csak azt hallani, h mindenki irigy, akkor érdemes komolyabban beszélgetni egy-egy emberrel a környezetedből; akár egy kollégával, h miért gondolják, h lenézed őket, miben nyilvánul ez meg, stb... mi így ismeretlenül nem tudjuk, mi a helyzet, szal segíteni sem tudunk.

2019. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!