Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy akárhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy akárhány férfival találkozok egynek se kellek igazán?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya. Teljesen átlagos férfiakkal jöttem eddig össze rövid időkre. Viszont azt vettem észre csinálhatok akármit, lehetek kedvesebb, vagy távolságtartóbb, én akkor se kellek senkinek. Bezzeg nekik más nő meg évekig is jó volt, míg én senkinek sem. 29 éves vagyok.
2019. aug. 6. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Képet, légy szíves!
2019. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ismerni kéne téged, a jellemed. Erre így nem lehet válaszolni. A legjobb az lenne ha a pasik elmondanák neked miért nem akarnak tőled semmit.
2019. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Túl jó vagyok hozzá, ez volt az egyik indok.
2019. aug. 6. 16:12
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek vannak rosszabb tulajdonságai, nem hiszem hogy annyira rossz lennék emberileg.
2019. aug. 6. 16:13
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

Én 24 éves fiú vagyok, a korosztályomban lévő lányoknak egyszerűen nem kellek hosszú távon.

Nem vagyok veszett jó pasi de az átlagot ütöm, legalábbis külsőre.

Többen mondták már, hogy tőlem idősebb lánnyal kellene próbálkoznom, de lássuk be, egy 26-30 éves nő nem fog leállni velem ismerkedni. Szóval be vagyok ragadva két korosztály közé, és nem látom a kiutat.

Szóval sokan vagyunk ezzel így, hogy nem találjuk az igazit

24 éves (elkeseredett) srác :)

2019. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Túl jó vagyok hozzá, ez volt az egyik indok."

Ez egy süket duma, semmi több. Le akar pattintani, akkor jönnek az ilyenek.

Valamit biztosan rosszul csinálsz, ha folyamatosan ugyanúgy végződnek a kapcsolataid. Első gyanúm, hogy rossz szűrő alapján választasz párt. Gondolkozz el rajtuk, mi volt az a közös vonás, ami megfogott bennük és a következőnél próbálj mást választani.

2019. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ÉS még is hány férfit ölel ez magába? 3-at? 5-öt? 10-et?


Én azt mondom ha már több mint 3 akkor valóban magával az emberrel is lehet probléma, személy szerint jelen esetben veled.


És nincs túl sok lehetőség, hogy mi lehet a probléma...

vagy a külsőd

vagy a belsőd...és a belsődbe bele tartozik a viselkedésed, jellemed, hozzáállásod az élethez, jövőképed, az életstílusod, stb stb.


Szóval valami nagyon negatív benned ha már a sokadiknak nem kellesz.

2019. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert a sors azt akarja, hogy a feleségem legyél. 31F
2019. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek veled, én sem tudom megfogni a pasikat valamiért. Nekem egyszer azt mondták, hogy túl hamar el akarok köteleződni valakivel, próbáljam meg lazábban venni az ismerkedést. Nehéz úgy, hogy én is közelítek a 30-hoz,az ismerőseim jó része megállapodott és már családot is alapított.


Talán a görcsös hozzáállással van a probléma. Vagy éppen tényleg az lehet a baj, hogy mindig arra az egy típusra hajtasz (külső vagy belső alapján) és mások kiesnek a rostán, esélyt sem adsz nekik. Nehéz ezt így látatlanban megmondani.


Mindenesetre küzdj, ne add fel! Én se adom még fel! :D

2019. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Törekedj arra, hogy kegyetlenül őszinte legyél saját magaddal, és akkor egyedül is rá fogsz jönni.

Egyszerűen nem értem. Annyi itteni kérdésnél találkozom azzal a mentalitással, hogy az illető gyáva szembenézni a hiányosságaival, amit, ha ideiglenes állapot, még meg is értenék. De semmi törekvés nincs bennük arra, hogy változtassanak magukon. Ha viszont ennyire fejlődésképtelenek, akkor viszont miért vannak meglepve azon, hogy nem hogy javulna, hanem még romlik is az életük és a kapcsolataik minősége?

2019. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!