Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm és anyám konfliktus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és anyám konfliktusa! Nagyon kéne a tanács!?

Figyelt kérdés

Barátnőm el fog menni 5 napra fesztiválozni úgy, hogy most költöztünk össze albérletbe. Legalább 80 ezer forintba fog fájni, és az albérlet fizetése igencsak megterhel minket anyagilag.


De én elengedem, mert talán ráfér egy kis kikapcsolódás.


Viszont a szüleim teljesen kiakadtak azon, hogy a barátnőm egyedül megy el fesztiválozni 5 napra, úgy hogy engem otthon hagy és magával visz 80 ezer forintot, amit akár együtt is elkölthetnénk.


Barátnőm kiakadt, hogy miért szóltak bele, ő soha többet nem jön le hozzánk vidékre. Anyámnál meg örökre elássa magát, ha 5 napra elmegy, és sosem fog rá úgy nézni, továbbá nem segítenek majd minket anyagilag.


Ha 2-3 napra menne el barátnőm, talán ki lennének vele békülve anyámék, viszont ahogy a barátnőmet ismerem, már csak azért se fog engedni a 48-ból, így én rajtam fog minden csattanni...



22F( 20L )


Ui: bnom azert megy egyedul fesztivalozni mert nincsenek nagyon baratai es a kollegai elhivtak magukkal, kocsival, sajat nyaraloban megszallva.


2019. aug. 6. 16:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
egyrészről azt mondanám anyuka ne szóljon bele, másrészről viszont azért szerintem tök jogos, hogy ha már támogat, mert nehezen jöttök ki, akkor ne bulizzon már el 80ezret. anyád látja, hogy a barátnőd még nem akar felnőni. nálunk nem férne bele, hogy bármelyikünk ennyi pénzt elköltsön magára, hacsak nem előre megtervezve, megbeszélve. de hogy egymás nélkül bulizzunk 5 napig, na azt nem. fel kell nőni bakker, ha már közösen tervezünk... szerintem ha nyaralni mennétek együtt, akkor biztos, hogy anyud nem pörölne érte, sőt... anno falaztam az exemnek, meg "kiálltam" mellette, minden figyelmeztetés ellenére. szétmentünk, mert neki fontosabb volt a buli, meg a saját dolgai, és ez nekem nem fért bele. a mostani párommal érdekes módon tudunk együtt tervezni, mert felnőtt ember.
2019. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Édesanyádnak semmi köze az egészhez, sem ahhoz, hogy hová megy a barátnőd, sem ahhoz, hogy ez mennyibe kerül. Nem kellett volna elmondani neki.

A másik oldal, hogy én sem örülnék, ha a barátnőm ezt csinálná. Persze nem arról van szó, hogy elengedném/nem engedném el, mert ez nem így működik egy normális kapcsolatban szerintem. De azért azt biztosan jelezném neki, hogy szerintem értelmesebb célra is fel lehetne használni ennyi pénzt (bár valószínűleg össze se jönnék olyan lánnyal, akivel ennyire különböző az értékrendünk).

2019. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!