Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy kezeli az ilyesmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy kezeli az ilyesmit?

Figyelt kérdés
Ma bevásárlás közben a pénztárnál volt egy fiatal 30 körüli pár. Már rögtön feltűnő volt a pár, mivel 2 nőről van szó. Az egyik nőies nő, a másik rövid hajú, fiú ruhában. Nagyon látszott az arcán és az alkatán is hogy nő, de férfiasan viselkedett. Ahogy várakoztak a pénztárnál a fiús lány megcsókolta a másik csaj nyakát. Kicsit megrázó élmény nekem, mert bárhogy is legyen, ez még nem igazán elfogadott itthon. Én sem tudom még hovatenni magamban, de ha megértik egymást és jó nekik együtt akkor legyenek boldogok. Próbálok elfogadó lenni, annak ellenére hogy picit kikerekedett a szemem.
2019. aug. 6. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

A nőket elnézegetem, de a hapiktól én is hülyét kapok. Igyekszem mással foglalkozni.

33/f

2019. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
2019. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Ezt bírom a férfiakban, nőknél elfogadjátok de férfiaktól már nem ? Kik vagytok ti?!

Amúgy engem hidegen hagy, hogy ki kivel van. Éljenek boldogan engem úgy sem érint.

N

2019. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor elmosolyodok, mert nagyon örülök, hogy ki merik mutatni, összetartoznak. Ha a gyerekek rákérdeznek, mit láttak, elmondom, hogy ugyanúgy szeretik egymást, mint mi a férjemmel.
2019. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ezen bármit is kéne kezelni.
2019. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar se a nő-nő, se a férfi-férfi felállás.

Sok meleg ember van, akik értelmesebbek, mint a heterok.

Tőlem nyugodtan nevelhetnének gyermeket és házasodhatnának is.


A b*zik mondjuk zavarnak (akik felvonulnak rózsaszín cicanaciban a felvonuláson), de nem azért, mert melegek, hanem a viselkedésük miatt. Az emberiség bőven nagyobb százaléka zavar engem nemtől függetlenül. Borzalmas emberek élnek :(

2019. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!