Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyk a jobb ha a férfi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyk a jobb ha a férfi vagy a nő kezeli a pénzt egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki kezelgesse csak a saját pénzét...
2018. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Aki jobban tud vele bánni.

A legjobb tényleg az, ha mindkét fél elég érett ahhoz, hogy tudjon bánni a saját pénzével.

2018. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
A legjobb, ha egyik sem, hanem odaadjátok nekem, és én majd kezelem helyettetek.
2018. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlenül szükséges a közös kassza, mindenki kezelheti a saját pénzét, vagy megbeszélik, hogy a saját pénzüknek egy része megy a közösbe, és más része meg ki-ki saját felelőssége. De ha közös kassza van, akkor tényleg az kezelje inkább, aki jobban tud vele bánni adott körülmények között.
2018. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Sosem értettem a közös kasszára való igényt. Persze van, amikor valaki két kézzel szórja, ilyenkor van létjogosultsága. De én pl ki nem adnám a kezemből... én dolgoztam meg érte, én kockáztatom érte időnként az életem (veszélyes munkahelyem van). Nyilván kiveszem minden költségből a részem, de az, hogy más rendelkezzen vele én meg "zsebpénzt" kapjak felnőtt emberként? Nevetséges...
2018. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt egyáltalán nem lehet általánosítani, hogy a pasik vagy a nők kezelik jobban a pénzt,ez személyiség függő. Amúgy nálunk úgy megy, hogy amit beteszünk a közösbe kajára egyébre afelett együtt döntünk, sosem veszünk semmit a másik beleegyezése nélkül, mindig megbeszéljük mi kell. A többi pénzről meg mindenki maga dönt.
2018. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miét adnám oda másnak a saját pénzem? Kezelje mindenki a sajátját :)
2018. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Vagy közösen, vagy az kezelje, aki jobban bánik vele, szerintem.

Nem alapján nem lehet eldönteni.

2018. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam: Egy férfi megad 200 dollárt egy 100 dolláros árucikkért, amire szüksége van. Egy nő megad 100 dollárt egy 200 dolláros árucikkért, amire nincs szüksége.

Ez szerintem nagyon igaz, és a kérdésedet is megválaszolja.

2018. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hagyjad már a nőket,mindenből a legújabbat vennék,200 ezres iphone meg hasonló.Férfi létemre,én utálom az összes tipi tapi telót.
2018. nov. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!