Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor egy kicsit is jobb viszonyban leszek egy férfival, azonnal bepróbálkozik?

Figyelt kérdés

Vagyis elkezdek haverkodni vkivel, már majdnem haveri lesz a viszony, erre mindegyikük bepróbálkozik. Miért?

Én csak haverkodni akarok, de mindig így járok...


2019. aug. 7. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Pasik márcsak ilyenek.
2019. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azért van, aki tud velük csak haverkodni. Például egyik barátnőmnek tök könnyen megy, velem meg mindig ez lesz. Előbb-utóbb mindig kiderül, h csak azért akarnak barátkozni velem...
2019. aug. 7. 21:59
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Ezért nem szabad velük kedvesnek lenni. Rögtön bepróbálkoznak, aztán jön a sértődés.
2019. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
A pasik nem akarnak haverkodni nőkkel. Ez csak ilyen női mánia, hogy kell nekik egy fiú-barát. Feletsd el.
2019. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

Ecce Homo! Nem lenni férfi és nőji barátkozás,meg áfás számla senem lenni.

Komolyan: itt egy bizonyíték,-hogy egy jó nő-(gondolom te az vagy,barátnőd meg nem annyira vagy az és pasipincsereket tart lábat nyalni ) és egy normális pasi közt nem lesz barátság max barátság extrákkal.

2019. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha jó csaj vagy, akkor nyilván be fognak próbálkozni. Velem legalábbis ha egy olyan lány haverkodik, aki nekem bejön, annál előbb utóbb nyilván be fogok próbálkozni.

Ettől függetlenül vannak lányhaverjaim, azokkal azért tudok baráti viszonyban lenni, mert nem jönnek be nekem.

2019. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom jó csak vagyok-e, magamat nem úgy látom, mint mások, így igazából fogalmam sincs.

Igen, de jó néha pár szót váltani valakivel. Ha meg senkivel nem állok szóba, nehogy próbálkozzon, megkeseredek.

2019. aug. 7. 22:08
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

4-essel értek egyet.


Nekem olyan nővel működik csak barátság akivel hosszú évek óta ismerjük egymást.


Van is egy ilyen nő , 23 éve barátok vagyunk soha nem akartam tőle többet annak ellenére , hogy jól néz ki. De kb együtt nőttünk fel.


Ha nővel ismerkedik valaki akkor az nem barátot keres. Barátnőt szeretne az ember. Ezen nincs mit csodálkozni.

2019. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
De miért nem jössz össze valamelyikkel? Ha van barátod, akkor nem fognak bepróbálkozni(legalábbis sokkal kisebb valószínűséggel) és akkor nyugodtan haverkodhatsz velük.
2019. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mert egyik sem fogott meg, mint férfi.
2019. aug. 7. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!