Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szép nő miért van csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szép nő miért van csúnya pasikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A helyes pasik kikkel járnak? Saját magukkal, mert olyan nácisztikusak? :D

2019. aug. 9. 08:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Bizony, a macsó szépfiúk senkinek sem kellenek! Az átlagosak a mencik.
2019. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Sok helyes pasi meg-mások számára- csúnya nőkkel van. Na és? Relatív a szépség,plusz kapcsolathoz többet számít a belső:)
2019. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem példát mindenre lehet találni. És ezerféle oka van.


Jó pasi csúnya nővel. CSúnya pasi jó nővel. Csúnya nő csúnya pasival, jó pasi jó nővel...


Szerinted, kihagytam valamit, amire nincs példa? ;)

2019. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Miér vannak a szép nők csúnya pasikkal????? Pénz. Money. Zsuska. Lóvé.

A nők nem érzelmi alapon és nem kinézet alapján keresnek maguknak pasit, hanem olyat aki mellett biztosítva van az anyagi jólét!!!!

A helyes pasik a tükör előtt állnak és maszturbálnak. Mást nem tehetnek.

2019. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint szépfiúval megszívtam.

Átlagosnál picit jobb vagyok, nem vagyok szép, de igényes. A szépség relatív. A társadalom által megjelölt szép emberek, a médiában szereplő szépségek a számomra inkább taszítóak, de ennek ellenére nem teszek rájuk bélyeget, hiszen ki is vagyok én, hogy bárkit megítéljek? Felszínesnek gondolom, hogy egy embert a külleme alapján már rögtön elássunk. Viszont azt hozzá kell tegyem, hogy az átverés nem egyenlő a külsővel, mert nem függ össze.

Én úgy hiszem, hogy egy ember ha jó ember mellett van, akkor meg tud szépülni magához képest.

Hogy ki miért van ,,rondább" pasival, annak több oka lehet; mondjuk csalódottság; remény hogy egy átlagosabb nem veri át; neki valamiért bejött; adott lelkileg olyan töltetet amit más nem; valamit vonzónak talált benne de lehetne sorolni, hiszen egyénenként változó.

2019. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak azután vannak ilyen férfival miután k**úrvára megszívták előtte néhány macsóval.
2019. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezek a válaszok most megmelengették picit a szívemet, úgy tűnik vannak még normális emberek.
2019. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem pl nagyon nem tetszenek a tipikusan 'szépfiúk'. Persze kinek mi a helyes vagy csúnya ugye.. Lehet ez most nagyon konzervatívan hangzik de nekem a férfi az legyen nagybetűs férfi. Én elég nőies nőnek tartom magam, adok magamra az otthonomra, szeretem a szép dolgokat a tisztaságot a harmóniát,csinos ruhákat stb. Nagybetűs férfi alatt nem azt értem,hogy munka után cisszent egy sört és jól megver aztán ír a szeretőjének. A külső másodlagos(persze nekem is meg van a preferenciám) de nekem a férfi nem csak egy farok, tehát ha lehet legyen már pár értelmes gondolata és tudjunk nevetni, szórakozni is. Tőlem a mai napig megkérdezik a férjem barátai, hogy be voltam-e rúgva az esküvőn hogy neki mondtam igent hogy oké ők is kérnének az esküvői képekből de csak olyat amin csak én vagyok :D A normális helyes pasiknak meg gondolom van szép,bájos, kedves barátnőjük vagy akár csúnya is ha szeretik egymást és boldogok együtt. Az idiótáknak meg maradnak a vonzó de idióta nők illetve a tükörképük( vagy anyuci aki 45 évesen is kimossa a picifia gatyáját).
2019. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%

Mit akarsz, a nők a lenagyobb kerékkötői a férfiak szépülésének. Naponta három olyan kérdésbe belefutok, hogy egy srác szeretne jobban kinézni, mint az apja keresztben átfésült négy szál hajú, troggyadt nadrágos, sörszagú bunkó kocsmatöltelék generációja... és akkor egyből nekiesik a nőnem ezerrel 6uzizni, meg ódázni a kiveszőfélben lévő igazi férfiakról, és a többi...


Megmondom, mi kéne ezeknek, egy időgép, aztán visszarepíteni őket az "igazi férfiak" világába, csak aztán ne csodálkozzanak, ha a kocsma után késsel kergeti őket a bőnadrágjába belevizelt uruk, akihez az apjuk eladta tizenhárom katasztrális holdért, meg két baromért szülni sorba az orgonasípokat. Erre vágynak ők, erre lettek évezredekig programozva és szelektálva, nem az ilyen metroszexuális szépfiúkra.

2019. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te mégis megítéltél engem kérdező. :)
2019. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!