Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik még huszonévesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik még huszonévesen is szüzek. Miért? Tudatos vagy így alakult?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság.

Én 24f szűz...sok csalódás miatt már inkább nem is kezdeményezek.

Kort, nemet írhattok.



2019. aug. 12. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én majdnem 22 voltam amikor elvesztettem. Bátortalan és bizonytalan voltam előtte. Akkor volt az első igazi kapcsolatom. Nem én hoztam így, hanem az élet. Az egész csak önbizalom kérdése. Rájöttem, az emberek, főként a szebbik nem úgy lát engem, ahogy én magamat. Ez hozzásegitett a további kapcsolatok kialakitásán
2019. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nég most is szűz lennék, ha 27 évesen nem unok bele a megvonásba. Hívtam magamnak egy prostit és kész. :) Így veszítettem el. Dugni azóta se dugtam, de legalább már nem szűzen halok meg. :D:D
2019. okt. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is 27 évesen vesztettem el prostival. Szerencsére én nekem összejött utána a barátnő is. Sőt azóta kifejezetten sikeres lettem a nőknél.


Persze a vénszüzesség súlyos károkat okozott bennem, talán sosem gyógyulok meg teljesen... mert még mindig rettegek a visszautasítástól. Nem találtam meg még a társamat.


Viszont arra rájöttem mennyire egyszerű befűzni a lányokat. Még a jobb nők is a tenyeredből esznek ha ismersz pár trükköt. Még a szexig is simán el lehet jutni így, csak aztán mindig kijön a tapasztalatlanság és a 27 év magány. Igazából én sem akarok megállapodni, hanem élni még szabadon. A korombeli nők már kb gyereket akarnak, ami természetes ha ilyen 4-5 éves kapcsolataik voltak, nekem meg max fél év. Egyszerűen a sok magány után nyomasztó egy kapcsolat és túl sok.


Sebaj, egyelőre Mad Max független farkasként járom a világot, shotgunnal a hátamon és jó ez így. :D Ha majd jön valaki aki tényleg megfog akkor elköteleződök.


Egy biztos, a kései szüzesség olyan károkat okoz, amit nem lehet egyhamar legyőzni.

2019. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én majdnem betöltöttem a 21-et, amikor elvesztettem. Nem nagyon járogattam el, csak a barátnőimmel moziba, kávézni, sörözni. De mindig egyszerre csak eggyel, nem csapatban, és nem táncolós klubokba, csak beülős helyekre és abból is azokba, ahol alig lézengett néhány ember, nem szeretem a tömeget. Introvertált vagyok. Neten ismerkedtem 15 éves korom óta folyamatosan kb. Nem direkt ismerkedési szándékkal, de mindig valahogy lett "levelezőtársam", aki(k) ígérgették, hogy majd személyesen is akarnak találkozni velem, amiből rendre nem lett semmi. Nagyon féltem a világtól amúgy is, tehát nem is tudtam volna mit kezdeni velük. Volt olyan helyzet, hogy elveszthettem volna, de nem akartam, mert nem ismertem őket eléggé. Vallásos családban nőttem fel, ez is közre játszott. Aztán találkoztam 20 évesen pár pasival netről, akik végre -részben, nem mindenki- el is jöttek élőben is, amikor talit beszéltünk meg. Közülük választottam egyet, akivel azóta is járok, már együtt lakunk. Nemsokára töltöm a 25-öt.
2020. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!