Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén férfiak, egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén férfiak, egyetértetek ezzel, tényleg így gondoljátok?

Figyelt kérdés

(Kis angol tudás szükséges)


[link]



2019. aug. 12. 19:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
5%
Minden szava igaz a leírtaknak. 39F
2019. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
ez a kerdes most mire jo?:D nyilvanvaloan nem minden ferfi gondolja igy. az egyeduli forum ahol ennek az iromanynak helye van esetleg egy bdsm forum, ahol pont a konszenzualis alazasra gerjedo nok olvasgatnak.
2019. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy vélemény, egy pamflet. Én nőként sosem tartottam felsőbbrendűnek magam, viszont alsóbbrendűnek SEM. Mindenekelőtt ember vagyok, és csak utána nő.
2019. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nyilván megtudni, hogy gondolkodnak a férfiak?
2019. aug. 12. 20:01
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem szeretem ezeket mert mindkét nemnek megvannak a "feladatai" amik közt nincs olyan h az egyik fél feladata értékesebb mint a másik félé. Mindkét nem feladatai értékteremtőek mások számára.

Teljes mértékben tisztelem a nőket a saját feladataik miatt, igencsak vannak olyanok amiket nem csinálnék, pl szülés.

Akire tipikusan jellemző az h a saját dolgait felsőbbrendű feladatoknak gondolja mint a másiké, ott komoly önértékelési problémák vannak amiket az egó kompenzálni próbál elnyomással.

2019. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

szerinted azt egy ilyen teljesen szelsosegesen himsoviniszta iromany bedobasaval fogod?

vagy te ezt tapasztalod a kornyezetedben? apad semmibe nezi anyadat? vagy megis honnan jott neked, hogy az atlagferfi igy gondolkodik? ne valami incel altal duhodten lekormolt izebol indulj mar ki. ha van is nemi himsoviniszta gondolat a legtobb ferfiban (pl no nem valo vezeto beosztasba, stb.) azert nem sokan hiszik, hogy a no egyeduli erteke a kulseje meg hogy szulni tud.

2019. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

A mai világban (hálistennek) nincs olyan hogy nő, férfi úgy mint fogalom, mint két nem közti különbség van.

lehet itt érveket sorolni milliót, de mindig is lesz amiben a nő és mindig is lesz amiben a férfi erősebb. A férfiak nem vallották be soha, hogy gyengék, hogy ők is vágynak a biztonságra, mára látszik a nők erősebbek, kezd felborulni egy szemlélet, viszont itt jön az egyensúly. Látni kell a különbséget, de egyenlőség van ettől függetlenül, vagyis az én nézőpontommal kapcsolatban, l*szarom ezt a harcot, hogy ki ilyen, ki olyan párti, nekem egyenlő. Elismerem, hogy van amit jobban tud, de nem rendelem magam alá, és nem érzem feljebb valónak magam azért, mert van amit én tudok jobban.

2019. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Tökmindegy, hogy ti nőként mt gondoltok, ha a férfiak lenéznek titeket.
2019. aug. 12. 20:07
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

tokmindegy, hogy par bunko phasz lenez, aki ember es szamit, az nem nez le ;) es a parom is valahogy normalis lett.


amugy anyadat is lenezed?

2019. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"amugy anyadat is lenezed?"


Komolyan nem esett le, hogy lány vagyok?

2019. aug. 12. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!