Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikertelen fiúk, miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen fiúk, miért gondoljátok, hogy megoldódik a problémátok azzal, ha ugyanazt kiírjátok naponta?

Figyelt kérdés

Ilyeneket írtok:


"Soha nem volt még barátnőm, pedig örülnék egynek. Általában visszahúzódó vagyok, nem bulizós. Próbálkoztam de csak visszautasítást kaptam, légyszíves segítsetek, 24/F"


Ezt most így fejből találtam ki a sok zagyvaléknak a mintájára, amit összehordtok.


Minek ugyanazt kiírni mindig? Miért gondoljátok, hogy ettől megoldódik a problémátok? Az előző kérdésemhez nem mertetek írni, pedig tudom, hogy most is itt lógtok az oldalon, ahol rámutattam, hogy bolondnak tartanak titeket.


Vagy nálatok létszükséglet, hogy kiírjátok magatokból a fájdalmat? Minek akkor ez a színjáték?


Elgondolkodtatok ezeken a dolgokon?


2019. jún. 11. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kikell jönnie valahol
2019. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még azokkal sem értek egyet , akik azt sorolják fel milyen társkeresőkőn próbálkoztak , de semmi próbálkozás a való világból. A virtuális valóság nem a való élet, ezt kellene tudatosítani.
2019. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A sikertelen fiúk ebben a mentális állapotban szenvednek:


[link]


Ezt kellene orvosolniuk.

2019. jún. 11. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk naponta ez a kérdés is idegesítő amit te írsz ki :D

De hogy kérdésedre válaszoljak igen! :)

2019. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a srácok vágynak valami csodára, ami megváltoztatja az életük, de ténylegesen nem tesznek érte. Aztán újra megpróbálják megtalálni a csodát. Ez pont olyan, mint amikor a nők egy része minden gagyi bogyót és csodaszert bevesz, mert attól majd lefogynak normális étrend és mozgás nélkül... Ez ilyen, mindkét nemnek vannak sajátos butaságai és gyengeségei.


Ettől függetlenül amúgy a legtöbb kérdés berakható valami halmazba. A megcsalt, vele maradjak és a naponta megver, de szeretem kérdések is. Valamiért mégis csak a sikertelen srácok kérdéseiről megy a problémázás... Elgondolkodtató.

2019. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, legalább próbálkoznak valamivel. Ha mást nem, itt keresik a megoldást, hátha erre jár valami nagyon bölcs ember és mond nekik valami nagyon bölcset, amitől minden megváltozik. Sose tudni.
2019. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem számítok semmi változásra ezáltal, csak egy picit jól esik kiadni a fájdalmat.

30F


u.i.: minden azért nem szoktam kiírni.

2019. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!