Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg rengeteg egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg rengeteg egyetemista lány űzi az, , anyagi tamogatásos" ipart?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 09:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
25%

Igen, sok. Persze szinte mind tagadja, itt is láthatunk pár ilyet. A "mindent magamtól értem el"-re magukat verő nők nagy része is így éri el azt a " mindent".

De aki körülnéz azért látja a szomorú valóságot.

2019. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
70%

Hasonlóan én is, mint a 11-es. Mert nekem van gerincem és tartásom! És nem süllyedek le arra a szintre, hogy k*urvuljak!

Szánalmas, hogy valaki erre még büszke is..🤮 De nem baj, hiszen erkölcstelen büdös qrvák is kellenek erre a világra :) Mert van, akiből csak ennyi telik, egyszerűbb beterpeszteni, semmint az eszedet használni a pénzhez és normális, tisztességes munkát vállalni ..

2019. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
69%

"mindent magamtól értem el"


Akkor nyilván a pasik is.

2019. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
17%
Keresek olyat akit támogathatnék.
2019. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
26%
A diplomáért is,ugyanúgy "megdolgoznak".
2019. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
64%

Unalmas klisé.

Egyszer randin tőlem megkérdezte egy srác még régen, hogy élek-e ilyennel, de már úgy fogalmazta meg a kérdést, hogy benne volt, hogy azt feltételezi, hogy igen, mivel látja, hogy elég sokmindenre van pénzem. Nyilvános helyen voltunk, és csattanós pofont kapott. Persze utána szó szerint le lettem büdösqrvázva. :) Pedig az életben nem vetemednék ilyenre.

2019. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%
Persze, mert te képtelen voltál lediplomázni, akkor akinek sikerült, az curva. A pasik is? Csak mert se nem okosabbak, se nem szorgalmasabbak.
2019. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki jött ezekkel a sztorikkal a fiatalabb haverok közül, hogy az egyetemen a csajok ezt csinálják.


Aztán az egyik srác, aki éppen vált, de elég jól keresett bedobta, hogy mondenki erről dumál, őt érdekelné ilyen csaj, hozzanak neki kontaktot.


Persze soha nem sikerült egyetlen hús-vér csajt sem felmutatni, mindig csak a pletyka maradt, hogy minden csaj ezt csinálja.

2019. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
69%

Nem hinném.

Én alkalmi munkákból és diákhitelből húztam ki az egyetemet.

2019. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy csinálja ezt mindenki.


2 egyetemet végeztem. Egyetlen egy lány sem volt az évfolyamon, aki ezt csinálta.

2019. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!