Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Csinált már ilyesmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Csinált már ilyesmit egy szakítás után valaki közületek?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy már a szakítás estéjén írtatok egy másik lánynak egy üzenetet, amiben leírjátok, hogy épp most véget ért a kapcsolatotok és "aztán nem tudom mi lesz. beszélünk…". Csak akkor tennétek ilyet, ha komolyan érdekel ez a bizonyos másik lány? Mert én ilyen üzenetet kaptam valakitől és nem tudom hogy viszonyuljak hozzá.

2014. dec. 1. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha használod azt az okos kis buksidat, magadtól is tudod a választ. :) Most szakított, össze van törve de már menne másik lányra..? Hát, ha szeretnél lelkiszemetes lenni akit addig használ amíg nem talál jobbat, hajrá
2014. dec. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lelki szemetesládát akar, ugyanis elvileg ő engem már régóta "szeret", az exétől pedig már annyira meg akart szabadulni, hogy próbálta rávenni az öccsét, hogy kezdjen ki vele… Olyanokat írogat, hogy kedvel, szép vagyok és "azt hiszem tudnálak szeretni". Miközben 2 éve nem találkoztunk… Csak arra lennék kíváncsi, egy ilyen ember tud-e egyáltalán szeretni valóban szerintetek?
2014. dec. 1. 02:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nagyon kedves, és szép lánynak tartalak. Szerintem tudnálak szeretni ha adnál egy esélyt!

Írni bárki tud bármit. Ha anno 2 éve is így érzett, akkor miért nem téged választott?

2014. dec. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem szo pd le...
2014. dec. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy szakítás után irkáltam másnak de az sajnos nem a másik lányról szólt, hanem csak saját magamról. De nem tudhatom, minden ember más. Még az esetek is mások. Ne éld bele magad nagyon, de ha te is akarod akkor szerintem miért ne.
2014. dec. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy csak saját magadról szólt úgy érted, hogy csak az egódat akartad fényeztetni azzal a lánnyal?
2014. dec. 1. 03:05
 7/8 vorarlberna ***** válasza:
Majd ha eljön, élőben elhív, akkor lehet, hogy akar valamit, de addig is csak sajnáltatja magát te meg bekaptad a csalit.....
2014. dec. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3 bakker ezt hogy csináltad? Én próbáltam de mindig más jelent meg a kijelzőn.
2014. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!