Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban telefon ellenőrzés, hiváslista lekérés és hasonlo. Magánszféra vagy belefér?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bizalom,be kell fejezni a kapcsolatot!
2016. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Magánszféra.

Egyáltalán nincs szó ezek szerint bizalomról, ha ilyenre vagy hajlandó...

2016. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beteges!!!Mit érdekel engem a párom telefonja.
2016. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Másnál lehet, hogy belefér, nálam nem. Nem csaltam még meg senkit, de ha egy lány ezen kezd pörögni, akkor rövid időn belül lapátra kerül.

Ha nagyon akarja, egyszer-kétszer eljátszhatja, hogy megnézi az én jelenlétemben a telefonom. Elég bosszantó tud lenni, ha az ember egy főképernyőről nem fogadott hívás vagy egy elolvasottnak jelölt facebook üzenet miatt bukik egy üzletet vagy bármi hasonlót.

2016. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem fér bele. egyik fél részéről sem
2016. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem kotorásznék senki telefonjában, de az enyémet megnézheti a párom. Tiszta a lelkiismeretem, nincs mit titkolnom.
2016. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nincs mit titkolnom! Mindigis monogám és egyenes voltam / leszek !

De ez erős bizalom hiány, ami bosszantana és fájna is! Emellet elhintene egy kis gyanút, hogyha nem adtam rá okot! Miért is van ez a nagy ellenőrzés!?...

2016. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ha olyan van úgyis megmutatom a páromnak akárcsak ő nekem, tudjuk egymás kódjait/jelszavait mégsem nézegetjük a másik telefonját/facebookját... Ez alap bizalom... Minden embernek kell magánszféra... 19/L
2016. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer kapnám rajta a párom hogy a telefonomban kutakszik és repülne. Arra nagyon allergiás vagyok ha valaki a telefonomhoz nyúl vagy a gépem nézi miközben használom. Egyszerűen kiba*szottul idegesít pedig nincs titkolnivalóm. :D Szóval zéró tolerancia, ha nem bízik bennem akkor csókolom.
2016. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer, vagy max. kétszer. Ennyiszer lehet, én is megtenném.


De többször nem.


(Mondjuk, én ezt a beteges magánszféra-dolgot sem értem egy párkapcsolatban. Elvégre ha "magán" akarok lenni, akkor nem kezdek párkapcsolatba. De mindegy.)

2016. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!