Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kezelni ha ram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni ha ram hajtanak?

Figyelt kérdés

szoval... 25 eves lany vagyok. duci voltam (80 kilo) vilag eletemben kb, mar gyerekkoromban elhiztam sajna. igy hat igy telt a tinikorom, fiatal huszas eveim, nem is igazan hajtott ram soha senki. volt baratom, de netről ismertuk egymast, a mostanival is igy ismerkedtunk meg.


viszont elkezdten edzeni, helyesen etkezni, es mentek le a kilok. meg most is van egy kis felesleg, de mar nem annyora zavaro, es egyre tobben kezdemenyeznek. de en ezzel nem tudok mit kezdeni:( van baraton, szoval elkuldom oket, de komolyan lelkiismeretfurdasalom van hogy most szegeny lehet megbantottam:D pl tegnap bulizni voltunk, es volt egy csavo aki odajott tancolni, na ez is eleg uj nekem... egyszeuen mint egy kis bakfis viselkedem ilyenkor vigyorgok nevetek, mint egy hulye. a baratnoim meg mar tok rutinosan raznak le mindenkit, vagy flortolnek eppen. el fog mulni ez a fura erzesem ezzel kapcsolatban? volt valaki ilyen cipoben, lanyok?



2019. aug. 18. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Tudok olyan 100 kilós, szemüveges lányt, akinek volt egy csomó párkapcsolata, szóval hülyeség a súlyodra fogni a dolgot. Nyitottnak kell lenni, ő is egy ribizli, az a titka.
2019. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

van parkapcsolatom, nem ez volt a kerdes.


en is tudok kover lanyokat mondani akik ilyenek, de mindegyik extrovertalt, nagyhangu fajta, en nem ilyen vagyok. es amugy ezekre az ismeroseimre is sokkal kevesebb pasi mozdult ra mint egy atlag lanyra, csak ok tobbszor jartak el, meg ugye folyton haverkodtak mindenkivel, de ez nem ugyanolyan, mint mikor echte rahajtanak valakire mert jol nez ki.

2019. aug. 18. 12:18
 3/7 anonim válasza:
26%
Örülj neki, hogy végre be akar akasztani valaki!
2019. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Informatikus vagyok. Írjak a rád hajtó emberekre egy drivert hogy tudd kezelni őket? xD
2019. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a barátnőidet kérdezed? Rögtön meg is mutatják.
2019. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kulturáltan. Intelligensen



Mi ebben a kérdés?

2019. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Nekem az a fura, hogy neked ez fura :D Én soha nem voltam úgy buliban, hogy ne hajtottak volna rám, mondjuk én soha nem is voltam 50 kg-nál több. Hát, szokd meg. Megmondod nekik, hogy bocsi, de van barátom.
2019. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!