Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megváltozott. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megváltozott. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, a párommal 4,5 éve vagyunk együtt, és 2 éve lakunk együtt. Tudni illik, hogy a párom egy nagyon rendes, segítőkész és abszolút nem beképzelt, 25 éves ember. Az a problémám, hogy mostanában nem foglalkozik velem a szex terén. Azt elvárja, hogy kielégítsem, de ő erre nem képes. Nem bánom, ha nem nyal ki vagy ilyesmi, sosem szerettem. Viszont engem nem visz fel a csúcsra..ha ő elélvez, akkor ennyi volt. Lefekszik és alszik. Engem meg ott hagy. Nem akarom ezzel nyaggatni, mert amúgy nagyon sokat dolgozik, mindig estig, és minden nap hulla fáradt, megérdemel ennyit, de azért álljon meg a menet. Nem egész éjszakás kényeztetés várok, de hát valamit. Ez kb. 2 hete van így. Azelőtt olyan jól megvoltunk, mostanában meg sem csókol, meg semmi. Szex az van minden este, de mintha csak kényszerből lenne, de mégsem, mert látszik, hogy élvezi. Olyan mintha egy játékszer lennék, akit jól megdug és kielégíti magát. Nem akarom ezzel bántani meg hasonlók,de kezd idegesíteni. Mit tegyek?
2019. aug. 22. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Kommunikáció, nyisd ki a szád, hogy szeretnéd, hogy ha veled is foglalkozna, hogy eltudj menni.
2019. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Az megvan, hogy megbeszélitek a dolgokat? Tudod, mint két felnőtt, értelmes ember.
2019. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom semmi izgalom nincs elötte napközben ami felcsigàznà, lapos lehet a kapcsolat eleve
2019. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nyisd ki a kis szádat ,és ne csak a sz....páshoz használd !
2019. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom ezzel nyaggatni, mert amúgy nagyon sokat dolgozik"


"minden nap hulla fáradt, megérdemel ennyit"


"Nem akarom ezzel bántani meg hasonlók"


Te árazod be magad ennyire alacsonyan, tökéletesen látszik a leírásból. Átmenetinek gondolom a problémát és valószínűleg valóban a hulla fáradtság van mögötte, de nem az a megoldás, hogy hagyom a helyzetet, mikor szenvedek benne. A szex többről kéne szóljon mint a kiürítésről, ami jelenleg nem így van.


Beszélj vele, próbálkozzatok, találjatok megoldást. Mondd el mit szeretnél, mi a gond, mi miatt érzed magad rosszul. Beszélni arról hogy mi van a munkahelyén, rájönni mi történhetett 2 héttel ezelőtt, mióta ennyire kidől. Meglehet próbálni például hogy ne legyen minden este szex, hogy fontosabbnak érződjön a következő együttlét, ne pedig megszokásnak. Jobban fel is tüzel mindkettőtöket. Vagy variálni az időpontot, jobban felkészülni rá. Ha a háttérben komolyabb dolog van, a munkája miatt teljesen ki van facsarva, akkor ott is valamit ügyködni, szabadsággal, feltöltődéssel, akár új hely keresésével, vagy a mostani helyzetét megoldania, hogy ne a kapcsolatotok rovására menjen.


Van különbség aközött, hogy türelmes vagy (ami jó) és hogy eltűröd a rosszat, mert nem akarod "idegesíteni" (ami rossz). Neked is vannak igényeid, szeretnél dolgokat, ez természetes - akkor gyerünk beszélni róla nyugodt körülmények között.

2019. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet, hogy próbáltam beszélni vele erről, hogy nem csak erről kellene szóljon, de egyből azzal jön, hogy hulla fáradt és egy kis nyugalomra vágyik, nincs ereje még többet "dolgozni".
2019. aug. 22. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kemény válasz, konkrétan a kapcsolat alapjait rengeti meg, mert az irántad érzett tiszteletlenség árad belőle. Értékeld magad és állj ki magadért, mert úgy tűnik ő azt természetesnek veszi, hogy kielégíted és aztán kuss van.


Ülj le vele ismét és addig beszéljetek erről, míg elegendő komolyságot nem mutat. Úgy arcozzon, hogy könnyen lehet a kapcsolat vége is ebből, láthatóan tesz rá hogy te mit érzel. Ez egy paraszt lesöprés volt, hogy hagyd már békén, de ahogy mondod, nem egy tárgy vagy - a rengeteg munka nem ok arra, hogy kihasználjon, te pedig engedd ezt bűntudatból. Kezdd el értékelni magad.

2019. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annyira aranyos vagy...komolyan. Szerintem én is erre a pillanatra vártam, hogy pontot tegyek a végére ennek az ügynek, csak szükségem volt egy kis bíztatásra. Holnap reggel elbeszélgetek vele, mert már alszik. Ma már hozzám sem ért, csak bezuhant az ágyba és elaludt. Muszáj lesz lépnem, mert nem bírom már tovább
2019. aug. 22. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mihez fáradt?? Hogy a csiklódat simogassa pár percig? Ne röhögtess! Hany éves, 89?


Te úgy akarod leélni az életed, hogy soha többé nem lesz részed jó szexben?


Nem kell neki udvarolni!

Ne nyaljon ki, nem akarod zavarni, nem fárasztod, megérted, nem baj. Tetováltasd a homlokodra, hogy bocs, hogy élek!


Szerinted az NORMÁLIS, hogy neki nincs kedve téged kielégíteni? Fáradt, hogy örömet okozzon?

Inkább csak nem érdekli.


Ez csak tünet. Itt valami más baj lesz, csak te még nem vetted észre. Szerintem nyugodtan készülj fel lélekben, hogy szakítani fog.

2019. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!