Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek ezt a szituációt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozom a Férfivel akivel ismerkedem, elég jól kijövünk, szerintem egészen egymásra találtunk.

De viszont most felütötte a fejét egy olyan Mende monda hogy ugyanitt ezen a munkahelyen egy másik nővel is sokat együtt van, sokat látják őket együtt, sokat beszélgetnek. Ebből persze sokan azt hozták ki hogy valami van köztük, nem igazán tudom mire gondoljak.

Az lenne az egyenes hogy megkérdezem tőle, de ha meg csak munkatársi viszony, és van egy téma amiről jól eltudnak beszélgetni és jól kijönnek, akkor meg vádoljam meg azzal hogy engem is szédí a nő mellett?

Ha igaz hogy vele is viszonya van, akkor úgysem fogja bevallani szerintem hisz hát titokban velem is kikezdett mellette. Mit tennétek?


2019. aug. 25. 06:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem érdekel, de rengeteg helyen nem díjazzák. Küldtek már el embert emiatt.
2019. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem visszük be a munkahelyre a magánéletét
2019. szept. 3. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!