Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg boldogabb lesz attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg boldogabb lesz attól egy nő, hogy felvesz egy kitömött melltartót, amelyben kétszer akkorának látszik a melle, mint amekkora a valóságban?

Figyelt kérdés
A haverom barátnője eddig egy szomorú penészvirág volt, de mióta a haverom vett neki (nem tudom, honnan) egy szivacsokkal kitömött csodamelltartót, azóta ki van virulva, mindenkivel flörtöl, teljesen kicserélődött. Addig kis prűd nő volt, most meg felbátorodott, elkezdett feszes felsőket viselni, tegnap este a grillpartin még velem is nekiállt flörtölni. Miközben beszélgettünk, látványosan simogatta a felsőjét a mellrésznél, de előttem hiába csinálta, én tudom, hogy csak szivacs van ott, tisztában vagyok a valós mellméretével. De ez a viselkedésváltozás azért elég durva, nem?

2019. aug. 31. 16:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
67%

#5 kérdező.

Én nem hordog push up melltartót mert az alap melltartó amit hordok 85E és sajnos már ezt se kapok sehol a kebleimre nem,hogy push up

2020. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem nincs mellem, AA-s, konkrétan pushuposat nem hordok mert az tenné ki a cicim háromnegyedét, de a picit szivacsos, ami már minden melltartóban benne van, az jó, de nem értem a témát, aki nem akar velem összejönni, nyilván nem vagyok az esete, aki meg összejön velem, sose érdekelték az apró cicik.

Te le akarod húzni ezt a nőt, nem értem mit foglalkozol a haver nőjével? Baj hogy másé?

2020. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!