Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 perc alatt 74 üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 perc alatt 74 üzenet férfiaktól. Tényleg ilyen szánalmas a helyzet?

Figyelt kérdés

Férfiként írom, én szégyellem magam azért amit nemrég tapasztaltam.

Regisztráltam egy random csevegő applikációra napokban, tudjátok ilyen anonim cucc semmit nem kell megadni csak kiraksz egy képet meg egy életkort (amiket korlát nélkül változtatgathatsz) aztán ennyi.

Szóval a lényeg, hogy egyik haver barátnőmmel dumáltunk most az este a kocsiban, aztán mutattam neki az app-ot. Kitaláltuk hogy trollkodunk kicsit. Tudni kell hogy a csaj elég helyes, különleges arca van és jól mutat a fényképeken. Átküldte az egyik képét, beraktam az app-ba, megváltoztattam a nemet, nyomtam egy okét és abban a pillanatban 10-en egyből ajánlatot is tettek üzenetben!!! :D

Jó nem szexajánlatot, de olyan dumákat írtak hogy szakadtunk a röhögéstől.

Konkrétan volt aki kisregényt írt mennyire "belém" szeretett, vagy olyan ajánlatok, hogy eljön értem kocsival és mehetnénk moziba stb.

Persze voltak klasszikus szexchat invitálások meg dickpic képek is, szerencsére javarészt azért "normálisan" írtak :D

Engem viszont lesújtott, hogy 15 perc alatt 74 különböző ember írt több száz üzenetet..ki kellett nyomnom a netet mert az értesítésektől majdnem lefagyott a telefon, nem bírta a kiképzést. Aztán inkább le is töröltem az egészet.

Ezek a férfiak mégis mit remélnek? Vagy ez működőképes taktika lehet, hogy a nagy számok törvénye alapján összejöhet egy kis ez az?

Ráadásul jó ha 10 olyan srác volt akire a kép alapján azt mondom hogy jóképű, a többi mind ilyen alkesz kinézetű 30-40-es figura.

A másik, hogy vasárnap késő este mi a fäszt csinálnak ennyien egy ilyen app-on? :D

Kezdem azt hinni, hogy ez a mindenkire ráírok/ajánlatot teszek taktika beválhat.


2019. szept. 2. 00:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok büszke rá, de egyszer a pasimmal kitaláltuk,hogy regisztrálok egy szexpartnerkeresőre. Nem tettem fel túl sokat mutató képeket, inkább sejtelmeset, pársoros bemutatkozással.

3 nap alatt 2000 levelet kaptam, úgy,hogy abból kb. 1500 inkább tartós kapcsolat céljából keresett volna párt/partnert.Alig volt olyan aki trágár módon /pedig abba még az is belefér/ szólt volna be, meglepetésemre inkább lelkizős, hosszú történetek jöttek.

Megköszöntem az érdeklődést,őszinte voltam a "próbát" illetően, és 3 nap után töröltem magam.

Bárhol, bármilyen módon, akár komoly, akár alkalmi kapcsolat céljából lehet ismerkedni. Aki nagyon zárkózott, vagy egyáltalán nem tesz lépést, az nem talál csak lehetőséget erre.

2019. szept. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Lazy Lover ***** válasza:
25%
Ez van és a nők mernek panaszkodni hogy jaj senki nem próbálkozik nálam ...
2019. szept. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem nála próbálkozik hanem a fotójánál. És nem is próbálkozik hanem spammel. Különbség...
2019. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Első: miért is kéne pszichopatának lenni ahhoz, hogy kötetlenül egy jót beszélgess 19 nővel egy buliban, majd a 20. nővel folytatása is legyen a dolognak? Akkor az első 19 visszautasítás volt, csak mert nem ugrott rád ott helyben? Inkább az a fekete-fehér hozzáállás beteges, amit felvázoltál.
2019. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Még jó nőnek se kell lenned, regisztrálsz társkereső oldalo, még képed sincs, már írnak 20-an. Mert mindig van egy réteg, aki az ÖSSZES valaha regisztrált nőnek ír, de én ezt nem levelezésnek hívnám, hanem szőnyegbombázásnak. Neki mindegy, csak lyuka legyen, vagy még az se fontos. Az ilyen férfiak aztán nem is kapnak választ, mert már ismerik a típust, aztán ők írhatnak, mekkora szemetek a nők, válaszra se méltatják.
2019. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen társkereső oldalon legtöbben csak szórakoznak,vagy egyéjszakás kalandot keresnek.

Legalábbis nekem soha nem volt szerencsém olyanhoz aki komoly kapcsolatot szeretett volna.

2019. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez van, a férfiak egy része így csajozna, de nem személyesen, hanem csak neten. Elküldik ugyanazt az üzenetet 300 nőnek, ha 5 randi összejön, és ebből kettővel lefekszenek, már jól jártak.

Lényegében érthető, hisz a férfiak nem tudják, hogy az adott nőnek másik 1999 pasi is írt már üzenetet.

Egy ismerkedős appon vagy társkeresőn szerintem így működik a dolog. A nők regisztrálnak, aztán férfiak ezrei írnak nekik. A való életben egyrészt nem is találkozna ennyi férfival, másrészt nem lennének ennyire merészek, mert ugye utcán, munkahelyen, szórakozóhelyen nincs ráírva senkire, hogy ismerkedne. Randi appon meg feltételezik, hogy nyilván azért van fenn a hölgy, mert ismerkedne. Ha semmibe se kerül ráírni, akkor miért ne próbálkoznának?


Randi appokat vasárnap késő este is használnak emberek, nem tudom ezen mi a meglepő.

2021. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem: mi ezzel a bah? Csinos csaj regisztrált egy csevegős/ismerkedős oldalra..miért megdöbbentő az,hogy ennyi érdeklődést kap? Engem az se lep meg hogy ez vegyes szándékkal történik. + tegyük hozzá,hogy most élőben minimális a lehetőség az ismerkedésre.
2021. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18-as vagyok. Jav: "baj"
2021. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
34%

Hű, mekkora gáz emberek vannak, akik vasárnap este ismerkednének random csevegős applikációkkal! Eszem megáll.

Ki hitte volna, hogy ha egy csinos lány regisztrál egy ilyen appra, akkor kap majd üzeneteket! Elképesztő! Sőt, szánalmas, ahogy a kérdező írja.

Méghogy eljön kocsival és elvisz moziba. Agyam eldobom.


Iróniá félretéve: ez a randiappok célja. Nők regisztrálnak, férfiak ezrei írnak nekik. Aztán jó eséllyel a nő nem ír vissza, mert elvan otthon a macskájával és csak az egóját hízlalja a sok online lovagjával. Na ez a szánalmas.

Nekem volt már sikerem társkeresőn nőknél, de szerintem élőben sokkal jobb vagyok, nekem élőben mondjuk 25% az esélyem, online meg 1%, mert egyszerűen elvész az ember másik ezer írogató férfi mellett.

De valakinek csak ez az egyetlen esélye társat találni, mert olyan helyen él, olyan az időbeosztása, hogy nem is találkozik nőkkel.

2021. febr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!