Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 perc alatt 74 üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 perc alatt 74 üzenet férfiaktól. Tényleg ilyen szánalmas a helyzet?

Figyelt kérdés

Férfiként írom, én szégyellem magam azért amit nemrég tapasztaltam.

Regisztráltam egy random csevegő applikációra napokban, tudjátok ilyen anonim cucc semmit nem kell megadni csak kiraksz egy képet meg egy életkort (amiket korlát nélkül változtatgathatsz) aztán ennyi.

Szóval a lényeg, hogy egyik haver barátnőmmel dumáltunk most az este a kocsiban, aztán mutattam neki az app-ot. Kitaláltuk hogy trollkodunk kicsit. Tudni kell hogy a csaj elég helyes, különleges arca van és jól mutat a fényképeken. Átküldte az egyik képét, beraktam az app-ba, megváltoztattam a nemet, nyomtam egy okét és abban a pillanatban 10-en egyből ajánlatot is tettek üzenetben!!! :D

Jó nem szexajánlatot, de olyan dumákat írtak hogy szakadtunk a röhögéstől.

Konkrétan volt aki kisregényt írt mennyire "belém" szeretett, vagy olyan ajánlatok, hogy eljön értem kocsival és mehetnénk moziba stb.

Persze voltak klasszikus szexchat invitálások meg dickpic képek is, szerencsére javarészt azért "normálisan" írtak :D

Engem viszont lesújtott, hogy 15 perc alatt 74 különböző ember írt több száz üzenetet..ki kellett nyomnom a netet mert az értesítésektől majdnem lefagyott a telefon, nem bírta a kiképzést. Aztán inkább le is töröltem az egészet.

Ezek a férfiak mégis mit remélnek? Vagy ez működőképes taktika lehet, hogy a nagy számok törvénye alapján összejöhet egy kis ez az?

Ráadásul jó ha 10 olyan srác volt akire a kép alapján azt mondom hogy jóképű, a többi mind ilyen alkesz kinézetű 30-40-es figura.

A másik, hogy vasárnap késő este mi a fäszt csinálnak ennyien egy ilyen app-on? :D

Kezdem azt hinni, hogy ez a mindenkire ráírok/ajánlatot teszek taktika beválhat.


2019. szept. 2. 00:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem mostanában történt, regisztráltam egy társkereső oldalon. Még nem volt kitöltve az adatlapom, nem volt fent fotóm, csak annyit lehetett tudni, hogy nő vagyok, és már ekkor volt, aki rám írt. Én ezt nem tartom jónak.
2021. febr. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!