Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gyakorlatilag olyan mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyakorlatilag olyan mint egy kapcsolat, nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már 2 éve vagyunk barátság extrákkal/szexkapcsolatban.

Hetente minimum 1x talizunk,van hogy többször is. Konkrétan a hétvégéket együtt töltjük,ha valamelyikünknek nincs más programja barátokkal/családdal.

Van itt minden,mozi, kajálások,kirándulás,színház,kiállítás,mindenféle.

Most nyáron még “nyaralni” is voltunk,rendesen szállodában aludtunk, külfödlön voltunk,szóval mint egy rendes nyaralás.

Aztán ilyenkor mikor véget értek a programjaink, nálam alszik vagy én alszom nála és szex a vége 90%ban. Aztán meg összebújva elalszunk,reggel közös reggeli, esetleg még valami progi.

Valamint sokszor lát el tanácsokkal,segít szakmai gyakorlatban egyetem mellett, átadja a tapasztalatait az élettel kapcsolatban.

Na most ez nem olyan mint egy rendes kapcsolat? De most komolyan..

Megbeszéltük,hogy nem lesz több közöttünk mert nem működne a 20 év korkülönbség miatt...ami igaz,de akkor most ez mi? Mert ne mondja mekem senki hogy csak szexre kellek neki,hiszen naponta,kétnaponta telón is beszélünk,ő hív nagyrészt, plusz mindig mondja hogy az egyik legjobb barátja vagyok, mintha a kishuga lennék....

szóval teljes homály az egész...

Ti értitek ?

20L



2019. szept. 4. 16:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

kérdező. az lehet,hogy kedvel emberileg,sőt biztosan. az is biztos, hogy szexuálisan is kedvére vagy.

de ne képzelj bele ebbe többet.

ez nem egy komoly kapcsolat,de mégcsak párkapcsolat sem. elvagytok,élvezitek egymás társaságát és ennyi.

tart ameddig tart. mert örökké nem fog.

2019. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy szórakoztatópartner vagy neki ennyi. Kedvel, elvan veled, jól esik neki a társaságod, a szex, de komolyan sose fog venni. Ha bármi komoly problémád lesz, ha támogatni kéne, ha szeretnél elköteleződést akkor nem lesz melletted. Szerintem is keress inkább egy normális kapcsolatot.
2019. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Rockarc ***** válasza:
100%

A "rendes" kapcsolatban olyanok vannak, hogy kozos ertekrend, kozos celok, kozos jovo, kozos minden. Egyutteles. Nalatok semmi nincs a baratsag extrakkal fuszerezett kapcsolaton kivul. Ha megkerned, hogy eljetek egyutt, majdnem biztos, hogy lelepne. Persze eloszor szabadkozna, utana idot huzna stb, de ossze nem koltozne veled. Fiatalka vagy meg, tapasztalatlan, nem tudod meg, hogy mit jelent a kapcsolat. Te most egyedul vagy, es szorakozol valakivel a szabadidodben. Messze nem egy kapcsolat ez.


43F

2019. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ez a nagy különbség egy 20 és egy 40 éves között. Egy 20 évesnek még pont ennyi a kapcsolat, programok, együtt töltött hétvége, beszélgetés, szex. (Bár a szerelmet már ebben a korban is hiányolnám egy kapcsolathoz.) 40 évesen, sőt igazából akár már neked néhány év múlva már nem lesz elég ez. Szóba kerülnek olyan témák, mint közös jövő, célok, összeköltözés, házasság, családalapítás, felelősségvállalás, elköteleződés. Úgy gondolom ő ezeket akarja elkerülni, mert nem érett rá, vagy így a kényelmes, nem tudom, de ezért kezd 20 évessel, és ezért marad szigorúan barátság extrákkal/szexkapcsolat.
2019. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Félreértitek!

Én nem tekimtem egy kapcsolatnak ezt. Tudom,hogy ez nem az,de azért néhány dologban hasonló.

Volt már egy kapcsolatom,szerelem volt,más. De a peogramok pl igyanaz,az összebújás stb.

Én csak nem értem az egészet...összezavar.

Mikor szilveszterkor házibuliban voltam az egystemista barátaimmal,ahova ő természetesen nem jött, féltékenykedett hogy miért vettem olyam röbid ruhát stb.

Szóval én nem értem ezt az egészet és össze vagyok zavarodva...

2019. szept. 5. 11:36
 26/30 A kérdező kommentje:
Már 15 éve elvált és van egy egy lánya különben aki 1,5 évvel fiatalabb nálam.
2019. szept. 5. 11:37
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdező, mert elszorakozik veled és nem akarja, hogy mással legyél. De nem azért mert halálosan szerelmes beléd. :)
2019. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenykedett... Ja, mert nem szeretné, ha a kis játékszere más alá feküdne. Ne adj isten, még a végén újat kéne behülyíteni és energiát ölni abba is.

Bármit mondunk neked itt, úgyse fogod felfogni, hogy addig lesz ez így, amíg rád nem un. Millió + 1 hozzád hasonló lányka van még, akit meg akar még húzni. Esze ágában sincs komolyba belemenni, ha 15 éve így teng-leng.

2019. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én itt nem kapcsolatot látok, kérdező, hanem meddő gatyázást. Két évet elbalfa5zkodtatok az életetekből. Tudod, MINDEN pótolható, kivéve az elvesztegetett időt! Egyszer keservesen meg fogod bánni, hogy virágzó ifjúságodat ilyenre pazaroltad.
2019. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Lehet hogy belezúgtam :/

Mert miután elmegy mindig hiányzik és úgy érzem örülnék ha több lenne. És kicsit boldogtalannak érzem magam :/

2019. szept. 6. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!