Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a nők, hogy nekik gyakorlatilag semmit sem kell tenniük egy párkapcsolatért?

Figyelt kérdés

Szexre szerintem egy nő gyakorlatilag 24 órán belül találna vállalható alanyt. Párkapcsolatra, ha egy kicsit ügyes vagy szép, akkor szerintem maximum 1-2 hét (?).

Ha nem, akkor legyen egy hónap.


Társkeresőn szó szerint felregisztrál és vár és válogat.

Az életben ugyan ez, ha van ideje eljárkálni helyekre. A legtöbb szórakozóhelyre még csak fizetniük sem kell a belépőért, így aztán bemennek elvannak, szórakoznak, várnak, válogatnak. A piát fizetik nekik a jelöltek.

Aztán ha nem tetszik a rendszer, akkor otthagyják őket faképnél és kezdik előröl.


Haverom húga teljesen átlagos, persze tipikus ilyen mai liba, de ezt így ahogy leírtam szó szerint megteheti és meg is teszi. Amikor egyszer egyszer látok mellette egy srácot azok teljesen olyanok mintha a futószalagról léptek volna le. Mindegyik magas, enyhén izmos, jólfésült, izompóló szinte ugyan olyan ruhákba.

Van egy barátnője ennek a csajnak, az pedig határozottan ronda szerintem. Erősen túlsúlyos, ízléstelen ruhákba jár, de önkritikája az nulla. Hatalmas pofája is van cserébe és meg van róla győződve hogy nagyon humoros. Persze mondanom sem kell, hogy van mindig barátja neki is hasonló mint a másik csajnak.


Hogy a francba működhet ez így ? Mi történt a világgal ?

Én mint átlagos férfi képtelen vagyok egy rendes randit összeszedni, de ha ugyan ilyen szinten lennék nőként válogathatnék a jobbnál jobb pasik között.



#férfi #nő #kapcsolat #egyensúlyhiány
2017. szept. 27. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
90%
En megertem. Es? Most mit csinaljak? Nem szeretetszolgalat vagyok, hogy most ezert minden nyomival osszealljak jofejsegbol.
2017. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
89%
Ha a nő jól működő komoly kapcsolatot szeretne, kell érte tennie. Nem mindenki éri be a futószalagról lelépett pasikkal. Abban igazad van, hogy 1-2 hét alatt lehet pasit találni, de azt nem írtad, hogy milyet. Igénytelen szakmunkást, aki hetente fürdik vagy valami életképtelen szülőkkel élő 40-est.
2017. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

#2 Az általad igényesnek vélt párt megtalálni csak annyival bonyolultabb, hogy kicsit több időt kell várnod. Viszont dugni például addig is van bőven lehetőséged ha akarod.


Egy férfinek esélye sincs ezek közül semmire.

2017. szept. 27. 16:21
 4/65 anonim ***** válasza:
91%
Jo, csak a lanyok altalaban nem akarnak csak dugni. (Igen, sokan akarnak, de a ferfiak kozott joval tobben vannak azok, akik vidaman belemennek az alkalmi szexbe, ha epp lehetoseg adodik.) Tehat ha egy lany arrol panaszkodik, hogy nem talal komoly part, akkor pont leszarja, hogy de sokan dugnanak vele.
2017. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%

De egy nő nem akar csak úgy akárkivel dugni.


Az meg, hogy leírod, hogy a nő "szép" legyen... ez a rövid szó rengeteg mindent magában foglal.

2017. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmit nem teszel valóban nincs esélyed semmire.

Talán nem bulikon nevelkedett pics@krakéne vágyni, hanem rendes nőkre.

2017. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
91%
Jujuj... még ha igazad volna..
2017. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:

Senki sem mondta, hogy akar. De megvan bármikor a lehetősége.


Bár megjegyzem, ott van fent a kiemelt kategóriában éppen egy kérdés, ahol egy 35 éves nő 70 partnerrel volt állítólagosan. Én ennyi embert nem is ismerek... és ennek a tizedével nem jutottam el randiig sem soha.


Nincs egyensúly, de igazság sem. Nektek szó szerint semmit nem kell tennetek az egészért, mi pedig gyötrődhetünk egész életünkben miattatok.

2017. szept. 27. 16:31
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
De tök mindegy, mire van lehetőség, ha nem akarja. Ha téged száz Susan Boyle le akarna szopni, az számítana annyit, mint komoly kapcsolat Irina Shayk-kal?
2017. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
86%
Jaj megint egy megkeseredett szánalmas kis gyökér. Ezért nincs nőd. Nincs igazság, jaj be ne sza.rjak már, mindjárt megsajnállak. Nem tudom mit rinyálsz, dugásra a pasik is nagyon könnyen találnak csajt, nem csak fordítva. Komoly kapcsolatra párt találni viszont nehezebb és nem elég megtalálni meg is kell tartani. Baromságokat írsz, nem csodálom hogy senki nen áll szóba veled. Egy hímsoviniszta pocs vagy. Rengeteg dolgot fel tudnék sorolni ahol egy nőnek nehezebb dolga van.
2017. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!