Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk buknak a csendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk buknak a csendes, különvonuló lányokra?

Figyelt kérdés

Vagy egy lány az egyetemen, nem barátkozik senkivel, nem jön a programokra. Mindig egyedül ül, mobilozik, olvas... Volt lány aki meg hívta is csapódjon, olyan elhagyatottnak tűnt. Köszönte az invitálást de egyedül van azóta is.

Mégis nagyon magas, helyes, udvarias pasija van, hogyan szedte fel? A fiú miert pont rá vetett szemet? Egy csomó szép lány van szingliként, ő meg, aki biztos nehezen ismerkedik, ott van a jó pasijával.


2019. szept. 10. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztos és a csendes nem zárja ki egymást. Ahogy a hangoskodó önbizalomhiányos sem.
2019. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Én is ilyen nő vagyok, az évfolyamtársaim pont úgy tekintenek rám, mint a legrosszindulatúbb válaszoló. Szerintem egy embert nem lehet egyetlen egy szituációban való viselkedése alapján megítélni, én sem vagyok mindenhol csendes, passzív, visszahúzódó és nem vagyok magányos attól, hogy egyetlen egyetemi programra, bulira vagy hasonlóra sem járok. Vannak barátaim az egyetemen kívül vagy más évfolyamokon, velük járok el szórakozni, programokra, velük beszélgetek, nevetek. Nincs párom, de simán tudnék szerezni magamnak egyet, ha ez lenne az elsődleges célom. Végső esetben még interneten is tudnék ismerkedni. Egyszerűen csak utálom az erőltetett haverkodást és jópofizást olyan emberekkel, akikkel nem is vagyunk különösebben szimpatikusak egymásnak, de muszáj puszihaveroknak lenni, csak mert ők csoporttársak (a jövőben pedig mondjuk kollégák) vagyunk. Mielőtt valaki (szándékosan) félreértené, nem nézem le őket, nem utálok senkit, nyitott vagyok a közös munkára bárkivel, ha egy projekt úgy kívánja, viszont ennél személyesebb kapcsolatot csak olyannal szeretnék, akivel tényleg kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak, nem csak épp egy helyeb vagyunk.
2019. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
A nagypofájú ribikre buknak(még akkor is,ha csúnya a csaj)
2019. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne ha nem nagy szájú
2019. szept. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!