Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szociális szorongásom van ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szociális szorongásom van ez miatt sose volt csajom 24 évesen. Törődjek bele, hogy soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
én se szeretem a nagy tömeget főképp zsúfoltan.
2019. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Törődj bele, ez már nem változik. Sírj a szobában és sose változtass! 🤣
2019. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le lehet győzni a szorongást. Fel kell ismerned, hogy a valóság és a valóság érzékelése két külön dolog. Vidd a figyelmed minél többször a jelenbe.
2019. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki aki lepontozta a 2est, ti nem ismeritek a szarkazmust b_ssz_meg?
2019. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan. El kell fogadni. Mert nem lesz.
2019. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Van rá enyhe szorongásoldó tabletta. Senki nem veszi észre.
2019. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs rá tabletta. Annak több a mellékhatása, mint a haszna. Terápia nélkül meg végképp semmire nem jó.


Nekem is volt szociális fóbiám. Ki lehet jönni belőle, ha szeretnél. Lassú fokozatossággal kell kifelé tolni a komfortzónádat, miközben feldolgozod a történéseidet (egy pszichológussal akár), aki a hiedelmeidet eloszlatja, és segít a valójukban látni a dolgokat.

Önismereti és kommunikációs önfejlesztő könyveket javaslom még! Bármi, ami tetszik 🙂

2019. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!