Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az emberek 90%-a nem ért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az emberek 90%-a nem ért a férfi-nő kapcsolatokhoz, miért próbál meg okoskodni, amikor több kárt tesz vele, mint használna?

Figyelt kérdés

A pasik túlnyomó többsége nem ért a nőkhöz, fogalma sincs, hogyan kell elcsábítani egy nőt. A kapcsolatai rendszerint szerencsén alapulnak, hogy a nő választja ki őt. De ő maga azt nem tudja megtenni, hogy felkelteni egy ismeretlen, iránta nem érdeklődő nő figyelmét.


A nők többsége képtelen megérteni a férfi gondolkodást, rendkívüli módon a saját maga értékrendkéből indul ki. Sőt, még saját magát sem érti. Ezért rendszerint rossz tanácsokat ad ezért a csajozással kapcsolatban is: szinte semmi sem működik.


Azt gondolom, hogy az átlag ember tisztességesen tenné, ha úgy viszonyulna ehhezba témához, mint a fizikához: megköszöni a véleménykérést, de visszautasítja, mert nem profi a témában.


A férfi-nő kapcsolatokat az embereknek a TÖREDÉKE érti: nagy tekintélyű nők, akik bármit képesek elérni az életben, nőcsábászok, akik bárkit képesek megfektetni. Illetve ide sorolható néhán, tehetséges pszichológus, pszichiáter is.


Az átlag ember többet árt a tanácsaival, mint használ, ezt a saját bőrömön is megtapasztaltam.


2019. szept. 14. 07:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mert okoskodni jó. Amúgy oda szoktam írni, hogy ez az én semmitmondó válaszom, a tévedés jogát fenntartom és, hogy kabbe gyíkok, leléptem. Tőlem ennyi tellik.
2019. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

"tipikus férfi, és tipikus női gondolkodással is, amelyek MINDEN emberben megvannak"



Na persze.

Könyvet meg mindenki írhat minden hülyeségrol.

2019. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos lehetsz benne, hogy olyan fazonnal, akiről én beszélek, soha nem volt dolgod."


Az a fazon egy fajta notipust tud elcsábítani, de így sincs semmi köze a kapcsolatokhoz, ugyanis aki mindig mással dug az nincs kapcsolatban és lila gőze nincs róla.

2019. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ezt írod: ""Ha az emberek 90%-a nem ért a férfi-nő kapcsolatokhoz" Saját bevallásod szerint te a 10%-nyi hozzáértőhöz, vagy a 90%-nyi hozzá nem értő közé tartozol?


Válaszodat részletesen indokold.

2019. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kérdező beszélj már a férfi gondokodssrol,mit nem értenek negca nők? Írj konkrét példákat!
2019. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Rockarc ***** válasza:

Megint egy olyan kerdes, ahol az incel kisgyerek ra akarja eroszakolni a vilagat a tobbiekre.


Beszelsz itt nocsabaszokrol meg elit nokrol, kacc-kacc. Nem ezen mulik fiacskam. Csak neked egyforma minden no, mert soha nem ismertel meg kozelebbrol egyet sem. Es Casanova futoszalagos kaladjait ne hivjuk mar parkapcsolatnak, ha kerhetem. Boduletesen el vagy tajolva, alapfogalmakat keversz. A sajat borodon azt tapasztalod, hogy eretlen vagy, a szemelyiseged elmaradott, a magasroptunek gondolt allitasaid meg egy ovodaseval vetekednek.


Azert jopofa, hogy bevezenyelsz egy ilyen kerdesben, hogy kinek mit kene tennie. Ne problema, hogy mindenki szembemegy veled az autopalyan?


43F

2019. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#12


Valóban, mindenki írhat ilyen "hülyeségről". Éppen ezért ajánlom neked a kaliforniai egyetem professzornőjének a könyvét, aki részletekbe menően írt a női agyról:


[link]


A tudós úriasszony hoz olyan adatokat, ami például ami egyértelműen bizonyítja, hogy különbség van a férfi és a női agy között. Leírja, hogy a nők természettudományos érdeklődése az évek előrehaladásával csökken. Evolúciós okkból kifolyólag magyarázza a nők titokzatosnak tűnő ragaszkodását a barátnőikhez, (a férfiaknál ilyen ragaszkodás nincs), stb. Igenis van különbség a két nem között.


Jhon Gray (aki kevésbé tekintélyes szerző) odáig is elment, hogy a különbség olyan nagy, mintha a két nem két bolygóról jött volna.


Ha te ezt képtelen vagy elfogadni, akkor azt kell mondanom, hogy a femminista szekta alapos "munkát" végzett nálad. Azért az ne feletsd el, hogy Emma Watsin színésznő, nem pedig tudós...

2019. szept. 14. 12:53
 18/20 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es!


Nem sorolom magam egyik csoportba sem. Nem tartom magam teljesen laikusnak, de hozzáértőnek sem. Ez alapján a 90-10%-os felosztás helytelen volt, bár még így is igaz, hogy a többség hülye a témához. Engem is bajba sodortak már (főleg a nők) a haszontalan tanácsaikkal.

2019. szept. 14. 12:59
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, én mindig olyan tanácsokat adok, amelyek a saját életemben működnek és rám vonatkoznak. Azt is hozzá szoktam tenni, hogy "szerintem" és "nálam ez működik". Arról nem tehetek, hogy szerinted minden nő egyforma és más nőknél ez nem működik. Aki meg csak luxus nőket fektet meg, az normális, átlagos nőkhöz nem ért.
2019. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"A női agyról egy külön könyv is megjelent"

Úristen. Néhány ember nincsen tisztában azzal, hogy könyvet bárki írhat gyakorlatilag. És tényleg, el vagy szállva attól, hogy valami " k ö ny v" Hű, ha, há, húúúú. És akkor ami benne van az igaz. Mert könyv. Külön könyv. Jól van tényleg, komolytalanok vagytok ezekkel.

2019. szept. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!