Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Panaszkodós emberrel ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panaszkodós emberrel ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű fiatal lány akivel alakul valami, sokat utazik egzotikus helyekre, de észre vettem minden posztja mellé tesz valami negatív megjegyzést. Pl: - alig élek a klíma alatt, mindjárt belehalok.

-Esett az eső egész nap borzalmas itt azt hiszem, veszek jegyet és haza megyek.

-jeget tettek a koktélba, miért nem kérdeznek meg?

-A portás nem volt a helyén, várnunk kellett, a fapados járaton nem adnak kaját stb.


Lehet, hogy egyébként jó fej? Engem elbizonytalanít ez a hozzáállás.


2019. szept. 17. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy tűnik, mintha viccelne, van az a típus, akinek a szar sem elég büdös. Lehet, hogy jó fej, de engem ezzel a hozzáállással kiüldözne a világból.
2019. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ő nem panaszkodós. Az én vagyok. Plusz depresszív, melankolikus és a halál itt ül a vállamon gyerekkorom óta.


Ő inkább KÉNYES. Nem kicsit, nagyon.

2019. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal nincs gond, hogy vki leírja azt is, ami xar. Csak azért tűnik ez idegennek, mert a FBon mindenki csak a cukorsziruppal leöntött dolgait teszi ki. (Milyen cuki a gyerek fotók vs hónapok óta nem szexeltünk, hetek óta nem mostam hajat). Így aztán szemet szúr, ha valakinek a posztja életszagú.


De: ebben a felsorolásban egy izgalmas van, a fapadoson nem adnak kaját. Ezen pattogni kb olyan, mintha a turis ruhám nyávognék, hogy valaki már hordta. Eleve a repcsis kaja xar. Az olcsó repjegyhez meg nyilván nem adnak se kaját se semmit, ezért olcsó.

Szóval nem az a baj ezzel a lánnyal, hogy panaszkodik, hanem hogy irgalmatlanul buta.

2019. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!