Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ezek után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezek után nem akarok többet párkapcsolatot, de élni se akarok már?

Figyelt kérdés
Nekem a férfiak mindig csak hazudnak, átvernek. Belefáradtam abba, hogy én mindig a nulláról kezdjek mindent, míg mások már mindent megkaptak az élettől a 30-hoz közelítve. Sose volt még olyan férfi, akit igazán csak én érdekeltem volna, mert én olyan különleges vagyok, hogy nem vagyok jó soha senkinek. Én sose fogom megtalálni a boldogságot senki mellett, hiába nem vagyok csúnya. Nálam csúnyább nők is jobban találnak párt maguk mellé. Könnyű jönni az önbizalommal amikor akármit csinálok, az minden csak rossz.
2019. szept. 24. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Férfiként írom ezt, ugyanebben a cipőben jártam. Ami ennyi fájdalmat okoz, azt el kell engedni. Másban kell megtalálni a boldogságot, ha egy párkapcsolat ezt nem tudja megadni. És valószínű ezek után fog meg találni az a bizonyos valaki, akit eddig kerestél :)
2019. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg tisztességes férfi van a világon, biztosan a te korosztályodban és a párt keresők között is.

Azt kéne végiggondolni, akár pszichológus segítségével, hogy miért az átverős férfiakat vonzod be. De lehet, hogy egy jó barátnő is simán el tudná mondani, hol követed a hibákat, pl. nem méltatod figyelemre az egyszerűbb embereket, csak a nagymenőket, az alfahímeket, a vezérbikákat, akik minden ujjukra kapnak nőket - és eszerint is bánnak velük.

2019. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Mindig csak nagyon jó pasikkal állsz szóba. Azok ilyenek. Nem tisztelnek, csak szexre vagy jó nekik. Jó úton vagy afelé, hogy alfaözveggyé válj.

Szét kellene nézned, a normális, átlag pasik közt.

Nem vagy annyira jó csaj, hogy a környék legjobb pasija tartós kapcsolatot akarjon tőled.

2019. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze mert aki átlagos kinézetű, az biztos csak normális lehet. Sose jártam alfahímekkel együtt, átlagos pasikkal volt dolgom, mégis átvertek.
2019. szept. 24. 10:14
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem is ez lehet a probléma, hogy nem adsz esélyt az átlagos férfiaknak. Mivel csak a legjóképűeknek, legsármosabbaknak adtál eddig valószínűleg, így csak ilyen tapasztalataid vannak. Ezekből vonod le azt a következtetést, hogy minden férfi ilyen. Hiszen csak őket tartod férfinak. Aki igazán megbecsülne az egy olyan férfi lesz, aki nem kap minden ujjára nőt.


Tudom minden nő a tökéletes férfira vágyik, de az tartós kapcsolatra nagyon keveseknek adatik meg. Az ilyen tökéletes férfiak tisztában vannak vele, hogy szinte bármilyen nőt megkaphatnak, és úgy vannak vele, hogy miért ne használnák ki. Ők ráérnek 45 évesen is családot alapítani.

2019. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy számodra hol kezdődik az átlagos?


Valamiért a normális férfiak mást választanak. Valami hiba benned is lehet, hogy miért, de ezt így ismeretlenül nehéz megmondani.

2019. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

"Szét kellene nézned, a normális, átlag pasik közt."


A volt férjem inkább átlag alatti pasinak minősül, mégis lekúrta a fél megyét a hátam mögött.Az elhízott exem a hátam mögött visszament az előző nőjéhez, mert azzal majdnem 5 évig volt együtt.A csaj füttyentett, ő meg visszaloholt hozzá.Engem meg "elfelejtett" tájékoztatni a helyzetről.Persze ismét nem működött a kapcsolatuk, de ez már más lap.Nincs olyan, hogy az átlagos, vagy az alatti kinézet garancia a gerinces viselkedésre.Jó lenne már ezt felfogni végre.


Kérdező, keress fel egy szakembert, ha nem tudsz egyedül megbirkózni a helyzeteddel.Nekem sikerült, párkapcsolat nélkül is jó a közérzetem.Enélkül is elégedett vagyok.Nem feltétlenül kell kapcsolatban lenni a boldogsághoz.

2019. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Hiszti, troll , fiú kérdező .
2019. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csak mindig peches vagy , ennyi, másnál is előfordul.

Ha feladod az ismerkedést akkor biztos hogy sosem találod meg aki hozzád illik.

Azért, amit látsz hogy mások milyen boldogok, azt ne vedd készpénznek. Nagyon nem úgy működnek a kapcsolatok ahogy az kívülről látszik. Jó ,ez biztos nem nyugtat téged, meg engem sem ,de valójában mindenki csak a jót mutatja.

Több nővel beszéltem már innen, de akár élőben hogy milyen szar a kapcsolatuk, pedig kívülállók ebből semmit sem sejtenek!

Azt hogy valaki hazudik, nagyít, szerintem elég hamar ki lehet szűrni ha komolyan veszed az intő jeleket.

F36

2019. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 LazyJones ***** válasza:
100%
Szerintem a külső nem kapcsolódik a személyiséghez. Valaki kedves arcú, de egy ökör, valaki alfahím, mégis félős és döntésképtelen. Ráadásul az ízlések is eltérnek, valakinek ez jön e, valakinek az. Ráadásul fejben is vannak erős eltérések abban, hogy kinek mi a normális, vagy abnormális. Évekig kaptam meg nőktől, hogy egyiknek túl határozott vagyok, másiknak túl diplomatikus. Nem a világátlag számára tökéleteset kell keresni, hanem azt, aki a saját énünkhöz passzol. Azt meg sajna csak úgy lehet, hogy az ember ismerkedik, próbálkozik, ha pedig padlóra kerül, felkel, és újra próbálja. Egyébként meg az, hogy másoknak 30 éves korukra megvan látszólag mindenük, nem garancia arra, hogy valóban boldogok abban a helyzetben, azt meg végképp nem, hogy hasonló helyzettel te is elégedett lennél. Azt sem hiszem el, hogy minden, amit csinálsz rossz lenne, hacsak nem azt jelenti ez a kijelentés, hogy mindig mást csinálsz, mint amit helyesnek látsz, csak azért, mert az hátha hasznosabb lesz. Csináld azt, amit jónak és helyesnek érzel, aztán keress olyat, akinek úgy vannak jól a dolgaid, ahogyan vannak.
2019. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!