Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy elmondom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elmondom a páromnak, hogy legyen szíves ne csinálja de mégis csinálja?

Figyelt kérdés

Megkérem, hogy legyen szíves ne menjen el úgy aludni, hogy meg vagyok haragudva rá, erre elmegy... Szépen elköszön, szeretlek stb. és simán elmegy. Jelenleg bonyolultabb a helyzet mert időeltolódás is van köztünk és irtó fáradt volt- mentségére szóljon. De ha egyszer megbánt miért nem képes kibékülni?2 percbe telik!


Tudom, hogy nem tűnik olyan komoly problémának, de szerintem nagyon fontos, hogy haraggal ne menjenek a párok el aludni..megmarad a "tüske", borzalmas érzés..


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2019. szept. 24. 22:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
32%

Mondjuk a nagy fáradtság is más színezetet kap, ha nem a munkától/tanulástól lett az, hanem a bulizástól, ahol ráadásul jól be is ivott.

De egy ittas ember tényleg jobb, ha lefekszik, mert az ital hatására esetleg valami csúnyát mond neked, ha vitatkozol vele. Talán ezt érezte ő is magán, és ezért vonult el.


Szerintem holnap kárpótolni fog azzal, hogy sokat beszélget veled.

2019. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Már írtam neki egy irtó hosszú komolyabb hangvételű üzenetet. Tíz perc lesz mire elolvassa :D De én nem szeretek köntörfalazni, ha probléma van szerintem meg kell rögtön oldani. És mivel a távolság, időeltolódás miatt nem tudunk beszélni személyesen, telón is alig ,ezért muszáj oldalakat írnom, hogy rendesen kifejtsem a problémám.

Amúgy ma volt órája is, attól is fáradt, de inkább a beivásról van itt szó....Meg a másnapi korábban kelésről...(mértékletesség 0)

2019. szept. 24. 23:31
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm a párod felnőtt ember. Hagy tudja már, hogy hogyan osztja be az idejét vagy mennyi ivás után tud bemenni másnap. Semmi közöd nincsen hozzá az ég világon, nem vagy az anyja. Ezt tényleg felesleges hiszti a részedről, semmi baj nincsen azzal ha néha elmegy a barátaival bulizni. Fiatal, mit csináljon üljön otthon?
2019. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
13-as: Írtam is direkt, hogy SEMMI BAJ NINCS ezzel csak a mértékletesség hiányával.
2019. szept. 24. 23:38
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,nem vagy az anyja. Ha hianyzik az megértem,mondd meg neki h rosszul esik ha nem gondol rád,ennyi . Ha maskor4sem teszi akkor hiaba várod.
2019. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, elment egy születésnapi buliba, és jól érezte magát, ez neked baj. Sokat ivott, ez is baj, mert órája lesz. Részeg, fáradt emberrel veszekedtél, és megsértődtél, majd még azt kérnéd, hogy kérjen bocsánatot a semmiért. Lehetett volna még 2 percet beszélni, hogy a te tüskéd elmúljon, de benne pont egy vastag ágnyi sérelmet hagytál volna, ezért lezárta a beszélgetést. Szerintem te is így jártál jobban.
2019. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy 5 éves kislány módjára hisztizel. Ne tedd, ne csinálj a bolhából elefántot. Hadd ne kelljen már bocsánatot kérnie azért, mert te megsértődtél (egy általad is apróságnak jellemzet) baromságon. Komolyan ezért írtál neki egy “komoly” üzenetet?! Nem kell mindenért bocsánatot kérni. Attól jobban éreznéd magad, ha kényszerből kérne bocsánatot azért, hogy ne pattogj tovább?! Valószínű gyakran vágsz le hisztiket, javaslom változtass ezen, mert meg fogja unni, hosszútávon senki nem tudja elviselni a hisztis pecsákat.
2019. szept. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehet ám veled könnyű. Mindig ilyen vagy és monológokat írsz ha a másik nem az elvárásaid szerint cselekszik?
2019. szept. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%
Ez nettó hiszti. Fejezd be. Én is otthagynálak, és nem csak aludni.
2019. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz hosszan elhúzódó problémákat, kislány? Adok egy jó tanácsot: ne kreáld őket. Hagyd békén. Semmi közöd hozzá, mennyit ivott, mit csinál az idejével. Nem éltek együtt.

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani, már most sem hiszem, hogy örömmel várja, hogy írj neki, hiszen letolásokat kap meg lelkizést. Te magad teszel meg mindent azért, hogy más nőt keressen magának, olyat, akivel jól érzi magát. Nőj fel és szállj le róla az elvárásaiddal, meg a probléma megoldásnak álcázott lelki fröccseiddel. Bele vagy halva, ha nem minden rólad szól, igaz? Agyrém.

N 42

2019. szept. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!