Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy elmondom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elmondom a páromnak, hogy legyen szíves ne csinálja de mégis csinálja?

Figyelt kérdés

Megkérem, hogy legyen szíves ne menjen el úgy aludni, hogy meg vagyok haragudva rá, erre elmegy... Szépen elköszön, szeretlek stb. és simán elmegy. Jelenleg bonyolultabb a helyzet mert időeltolódás is van köztünk és irtó fáradt volt- mentségére szóljon. De ha egyszer megbánt miért nem képes kibékülni?2 percbe telik!


Tudom, hogy nem tűnik olyan komoly problémának, de szerintem nagyon fontos, hogy haraggal ne menjenek a párok el aludni..megmarad a "tüske", borzalmas érzés..


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2019. szept. 24. 22:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%
Remélem hamar megjön az esze szerencsétlennek és páros lábbal rúg ki. Undorító vagy kérdező, nálad hisztisebbet keresve se találhatna. De nyugi, ő se fogja a végtelenségig bírni.
2019. szept. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de te mi jogon mondod meg, hogy valaki mikor menjen aludni? A gyereked ő vagy a párod?!

Ha bocsánatot is kér, akkor is órák kérdése, míg lehiggadsz. Amúgy is jobbh, ha az ember alszik egyet rá, majd másnap higgadtabban meg lehet beszélni.

Szerintem ez hiszti részedről.

31n

2019. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem tudok parancsra bocsánatot kérni. Sőt, ha alszom és felkelek utána már nem szoktam a másikra haragudni
2019. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Még egyszer leírom, hogy nem ez az egy konkrét eset volt a probléma csak nemrég beszéltük meg ezt a hanyagolás dolgot és ezután szarul jött ez... amúgy meg nem félek attól, hogy megun vagy lecserél ezért. 7éve vagyunk együtt ,gimis korunk óta és pár éven belül tervezzük az esküvőt (ha minden jól megy ahogy eddig van) . Csak érdekeltek volna vélemények. Amúgy bocsánatot kért ma teljesen őszintén, alig várta ,hogy írjon, tényleg megbánta. Nekem ez volt a lényeg, bár ez tegnap hasznosabb lett volna..Szerintem ha egyszer szól valaki valamiért ,hogy rosszul esik neki és a másik megérti , akkor ne kövesse el újra ugyanazt. Ezen akadtam ki.

Köszönöm a válaszokat,de sajnos rá kellett jönnöm, hogy hiába kérek itt véleményt, mert sajnos számomra teljesen lehetetlen, nem releváns dolgokkal vagdalóznak itt az emberek..nem az ő hibájuk csak magukból indulnak ki vgy eddigi kapcsolataikból(nem tudom) és az enyémbe nem látnak bele. Egyszerűen érdekeltek a vélemények, de azt már röhejesnek tartom, hogy ezért nem lesz majd velem...Innentől nem volt hiteles az adott komment sajnos.

De tisztelem, hogy időt szántatok legalább a válaszra.

2019. szept. 25. 11:46
 25/33 A kérdező kommentje:
Parancsra kibékülni? Szó sincs erről(annak semmi de semmi értelme),hanem egy kis társalgás egyéb dolgokról, röviden mi volt ma, stb. De azért mert iszik valaki ne bunkózzon. De mindegy már, megbeszéltük, köszönöm a véleményeket ! :)
2019. szept. 25. 11:48
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"ekem ez volt a lényeg, bár ez tegnap hasznosabb lett volna."


És ha ő nem így működik? Ha neki időre van szüksége a kibéküléshez? Vagy csak az egyik fél igényei érdekesek?

2019. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

De bakker Kérdező! Nem tud időpontra bocsánatot kérni senki sem! Ma jött tőle, őszinte volt. Aludnia kellett egyet rá.

Komolyan ez a bajod, hogy miért nem tegnap 22:58 perckor kért bocsánatot, hanem ma 8:17-kor?

Legalább aludt rá egyet és belátta, hogy hibázott, most őszinte volt, amit írt. Akkor ott, tegnap este biztosan nem látta volna be, hanem odahányt volna egy "bocs bmeg"-et (csak hagyd már békében aludni), akkor meg az lett volna a bajod!

2019. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%

A kapcsolatotok nem fog örökké tartani, ez borítékolható!

Minden nem szólhat rólad, főleg úgy, hogy benned csak az van, hogy miért nem képes a te elvárásaid szerint cselekedni. Ő egy önálló ember, saját akarattal.

A hosszú, komoly hangvételű leveledre persze, hogy bocsánatot kért, gondolom az is panasszal és számonkéréssel volt tele.

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy te mikor gondolkozol el rajta, hogy neki mi a jó!

2019. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
67%
Minél több kommentet írsz, annál jobban megmutatkozik, hogy mennyire mélyen van benn a fejed a seggedben és mekkora egy hulladék vagy. Felesleges megmagyarázni miért, ahhoz, hogy felfogd, szükséged lenne némi önkritikára amid nyilván nincsen. Inkább ne erőltesd, menjél sírni a barátnőidnek, őt tuti a te pártodon állnak majd.
2019. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy itt egy páran irtó okosnak gondolják magukat de aztán meg pár kommentből megállapítják, hogy én ilyen meg ilyen vagyok. Lehet, hogy hiszti volt, igen, ezért tettem ki a kérdést, kíváncsi voltam, hogy más hogy gondolja, pontosan azért mert van önkritikám és szeretném is jobban látni kívűlről a helyzetet, hogy tanulhassqk belőle. De pár kommentből messze nyúló következtetéseket levonni szánalmas és nem mérvadó. Szóval az eddigi hasznos kommenteket köszönöm, a meggondolatlan, direkt sértőeket pedig elengedtem.
2019. szept. 25. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!