Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzel ha szembejön veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel ha szembejön veled egy nagyon eseted, ellentétes nemű de látod rajta, hogy boldog és teljes a kapcsolata az oldalán lévő párjával?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy szétszednéd őket titokban, hogy a tied legyen? Vagy tudsz örülni velük igazán?
2018. dec. 25. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szedném szét őket... Elkönyvelem, hogy milyen jóképű a férfi és ennyi. Legyenek boldog együtt, ahogy eddig.
2018. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van egó rendesen. Jól működő kapcsolatot nem lehet szétszedni, csak mert valaki azt akarja.
2018. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék velük örülni, de nem az én műfajom, hogy párokat szedjek szét. Különben is, ha szétszedem őket, de magától nem sodorná hozzám az élet, abban mi lenne jó? Ha meg magától is mellém kerül idővel, mit számít, hogy most mással boldog?
2018. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem érzek semmi ilyesmit, általában számomra az emberek semlegesek ameddig meg nem ismerem őket és biztos, hogy nem kezdenék el ilyen hülyeségekről fantáziálni.
2018. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedem szét őket.
2018. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset. Egy vadidegen csaj nem vált ki belőlem olyan heves érzelmeket, hogy mindjárt szét is akarjam szedni őket. Ahhoz, hogy belezúgjak valakibe, előbb meg kell ismernem. Max megjegyzem magamban, h megdugnám, aztán megyek tovább és sok boldogságot kívánok nekik.
2018. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként még azt sem bomlasztanám szét,akibe bele vagyok zúgva. Volt is egy ilyen lány és teljesen boldog volt a barátjával, nekem eszembe se jutott, h szétszedjem őket, de egyébként ha megpróbáltam volna, akkor se lett volna semmi, mert a lány nem szeretett engem.
2018. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerném sem szedném szét, sőt mivel már voltam hasonló helyzetben, a rossz kapcsolatára való panaszkodással sem keltene bennem érzelmeket, ismerem már az ilyet.
2018. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%
Semmit nem érzek. Max. annyit, hogy szúrnám, semmi több.
2018. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szétmarna az irigység, de van annyi tartásom, hogy ezt megtartsam magamnak, semlegesen viselkedjek az illetővel és semmilyen formában ne tudassam vele, hogy nekem is tetszik (már ha az ismerősöm). Legfeljebb kibőgném magam otthon egyedül és titokban reménykednék, hogy hamar szakítanak. Amilyen szánalmas ember vagyok, még gratulálnék is a barátnőjéhez és úgy tennék, mintha őszintén örülnék neki. Tudom, hogy ez a helyes és jó reakció ebben a szituációban, de képtelen vagyok őszintén ezt érezni, úgyhogy legalább eljátszom a dolgot, soha nem próbálnék meg szétszedni egyetlen párt sem.
2018. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!