Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Volt itt nem is olyan rég egy hasonló kérdés, csak egy férfi tette fel nőkről. De a szituáció nem teljesen ugyanaz.

Mert én szerintem a kérdésre tudom a válasz, viszont azt nem, hogy mit lehetne ellene tenni.

Régebben zaklatott egy fiú. Talán innentől nem tudok normálisan viszonyulni a férfiakhoz.

Aztán a többieket csak a testiség érdekelte (volna), legfőképpen a szex része. Ők nem akartak kapcsolatot, csak egy gyors menet lettem volna nekik. De ez nekem nem ment/ menne, ehhez szükségem van az érzelmi részére (lehet, szerepet játszik, hogy szűz vagyok és nem feküdnék össze mindenkivel)

Tehát, eddig nem voltak jó tapasztalataim :(

Egyszerűen úgy érzem, hogy minden férfi csak meg akar fektetni. (Pedig valahol az eszem azt mondja, hogy ez biztos nincs így…)

Amelyik fiúról/ férfiről úgy tűnt/ tűnik, hogy tetszem neki, róla is kiderül, hogy csak ezt szeretné.

Aki meg nekem tetszik, annak meg nyilván én nem jövök be.

Ha pedig egészen véletlenül mégis mindkettőnknek bejön a másik, amikor elkezdene komolyabbra fordulni a dolog, egyszerűen valamiért megijedek és kimenekülök az egész helyzetből. :(

Barátkozni remekül tudok a másik nemmel, de ha picit is komolyabbra kezd fordulni…

Nem tudom, mit csináljak. :( Én annyira nem szeretnék ilyen lenni, de nem tudom, hogyan.

Van valami ötletetek?

(Eléggé önbizalomhiányos vagyok, így duplán rossz az egész. Nem tartom magam szépnek (nem küldök képet), de a fent említett fiúk, férfiak (nevezzük őket, ahogy akarjuk) azt mondták, hogy cuki, aranyos, önzetlen vagyok.)


Egy picit más kérdés:

Hogyan kellene egy fiú tudtára adni, hogy tetszik nekem? (ez most lehet, hülye kérdésnek tűnik, de nagyon rossz vagyok ezekben)


Visszaolvasva, kicsit panaszkodásnak tűnik az egész, pedig. nem annak szántam. Én csak valami normális tanácsot szeretnék :(

Köszönöm!

19/l



2019. okt. 12. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Legyél Ribi. Mást nem tudsz tenni. Ráadásul ez biztos hogy egy kamu kérdés. 19 éves szűz lány nem létezik. Maximum 19 éves szűz fiú. Ennyit erről.
2019. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig itt vagyok, létezem. A kérdés teljesen igaz.
2019. okt. 12. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Ez konkrétan A panaszkodás. Egyáltalán mit takar, hogy zaklatott? Mert, ha az, hogy megkérdezett tőled valamit, vagy érdeklődött felőled, az még nem zaklatás.
2019. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rockarc ***** válasza:
77%

Amig az onbizalmad nem sikerul helyrerakni, addig kerulni fognak az olyanok, akik komoly kapcsolatban gondolkodnak. Nem varhatod el a masiktol, hogy majd mellette helyrerazodsz. Azok fognak csak megtalalni, akiket meg marhara nem erdekel, hogy elsz-e vagy halsz. Megkapjak a maguket es mar mennek is tovabb.


Ha egyedul nem megy, akkor kerd szakember segitseget. Fel amerika pszichologushoz jar, nem veletlen, rengeteg az ilyen olyan dolgoktol serult ember.


43F

2019. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Valószínűleg igazad van. :(
2019. okt. 12. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 de vicces vagy. Még hogy 19 éves szűz lány nem létezik. Akkor én 22 évesen főleg nem létezem, mire nem jó ez az oldal, ma is tanultam valami újat magamról, köszi :)

Kérdező, nekem nem tűnik panaszkodásnak, és abszolút át tudom érezni a helyzeted, mert nagyon sokáig én is így voltam. Pedig a külsőm is és (nagyjából) az önbizalmam is rendben van. Nem a férfiaktól féltem, én is könnyen teremtek általános emberi kapcsolatokat (bár a leírásod alapján te sem maguktól a férfiaktól félsz), hanem inkább attól féltem, hogy kihasználnak, emiatt az évek alatt valahogy a szextől is tartani kezdtem, mert ehhez kötöttem. Sokakkal randiztam és próbáltam oldottabb lenni, de nem haladtunk sehová. Ha mégis minden jól alakult valakivel, ugyanígy voltam, megijedtem és inkább leépítettem mindent.

Pont egy hete megismertem valaki nagyon különlegeset. Vele kapcsolatban máshogy érzek, úgy, ahogy azelőtt még sohasem. A szextől életemben először nem félek, inkább izgulok, ez is olyan új. Ebből rájöttem, hogy talán mégsem bennem volt eddig a hiba...egyszerűen csak nem találkoztam még azelőtt olyan emberrel, aki iránt erősebbek lettek volna az érzéseim a félelmeimnél.

Szerintem 19 évesen ne görcsölj ezen, most már bátran merem mondani. Ha a megfelelő emberrel találkozol, úgyis minden jól fog alakulni :)

2019. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon szépen köszönöm utolsó! Remélem, így lesz! ☺

Neked pedig sok sikert az új kapcsolatodhoz, remélem, minden jól fog alakulni! ☺

2019. okt. 12. 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm én is ☺
2019. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!