Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal miért nincs probléma ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal miért nincs probléma ha a nő takarító vagy árufeltöltő, ellenkező esetben viszont ha a pasi végez ilyen munkát egyből mondják a nők hogy milyen lúzer és nem lehet rá alapozni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 15:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%

Én is programozó vagyok 20-as.


Nem családi háttér hanem ambìció kell ehhez meg teperés,amikor se éjjeled se nappalod nincs mert dolgozol és tanulsz.

De a takarítót az lesz az első amit automatizálnak.


Nem lenézés de ezekhez semmi agy,kreativitás nem kell plusz aki beleragad annak tükrözi a személyiségét is ami hogy mondjam ,,nem vonzó" egyáltalán,mert rengeteg következtetést le lehet vonni belőle adott emberről.


Ez van,mondom nem aki ott dolgozik most hanem akinek ez elég ott vannak problémák.

2019. okt. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam egyetem alatt végig több helyen is kasszában, egyáltalán nem nézem le mert tudom, hogy mennyire nehéz és undorító szar meló. Viszont pontosan ezért nem jönnék olyannal össze aki nem tud ebből kiszakdni és teljesen megfelelő neki, hogy 40 évig kasszás a sarki kisboltban vagy árutöltő (amiben mondjuk lehet karriert is csinálni). A kassza, takarítás nagyon jó és nagyon szép arra az időszakra amíg az ember tanul vagy éppen munkahelyet keres vagy már idős és elérte amit szeretett volna. De akinek megvan a kellő ambíciója arra, hogy tanuljon és valamit felépítsen az nem fog ottragadni a kasszában vagy takarítóként hosszú évekig. Maga a munka egyáltalán nem lenézendő, csak az ha valakinek egyáltalán nincsen arra ambíciója, hogy haladjon előre és fejlődjön.
2019. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Zsoltmester ***** válasza:

"Nem családi háttér hanem ambìció kell ehhez meg teperés,amikor se éjjeled se nappalod nincs mert dolgozol és tanulsz."


Mindenki egy hős akinek semmi segítség nélkül sikerül egyetemre járni :))))) Hagyjuk már ezt. Alkoholista szülők mellől legyél informatikus. Abba van teljesítmény.

2019. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

23-as látom kifogàs megy neked is,nem is vártam mást.


Akkor tessék olvasd el őt:

- [link]


- [link]



Tessék,ők is megfelelő családi háttérrel rendelkeznek,JA NEM.


Egyébb kifogás?


Várjál tudom Soros meg Orbán jön :))

2019. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Zsoltmester ***** válasza:
Egyébként gyerekkori haverom repülőgép műszerész, most a Lufthansa-nál dolgozik, soha nem nézett le másokat, de a családi háttér nélkül senki sehova nem jutna ezt Ő is elismerte. Érettségiig ingyenes az oktatás,de azt is sokan felnőttként végzik el. Itt meg már lassan mindenki informatikus csak mozdony vezetőből,orvosból,mentősből, meg hasonló szakmákból van hiány...Gagyi diplomával meg itthon még el lehet lenni,külföldön már nem.
2019. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Zsoltmester ***** válasza:
Tudtál két kivételt mondani húha. Most mesélj inkább magadról.Neked sem volt háttered ugye? Kétlem hogy a két belinkelt ember közül bármelyiknek is ekkora arca lenne mint neked a semmire. :)
2019. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nincs akkor arcom 26-os csak érveltem.

Tény megállapítás,mintha Balázskát olvasnám.


Mondom kifogás az megy neked is sajnos.

2019. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Zsoltmester ***** válasza:
A tény az,hogy a cigányok között is van rendes. Csak attól még nem lesz általános. Ez a valóság nem az amit te érvnek hiszel.
2019. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!