Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kapcsolat köztuk vagynincs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kapcsolat köztuk vagynincs?

Figyelt kérdés

Van egy nö aki sokat hianyzik a kurzusról ahova munkaügyi központ altal jarunk es szerintem semmi igazolasa nincs . Megis visszajöhetett gond nelkul a kurzusra , a tanar nem szólt semmit , 4 hónapot hianyzott minimum .

Az utóbbi idöben nagyon jött , megtaltosodott , a tanar nagyonbiztatta, nekem úgy tunt összemelegedtek

A nö engem kitamadt , hogy a kavescseszem nem mosom el eleg durvan , erre szóltam a tanarnak hogy ezt hogy engedi meg maganak , mikor szinte nem is jart eddig , senki nem kerdezte hol volt , nem jelentette senki , en meg nem kertem hogy mossa a cseszem , felre volt rakva , es hogy jön ahhoz , hogy szólitgasson minket meg , akik ott voltunk , stb

A tanar aznap a csajt mashova osztotta be , hogy ne legyen több zri , mert a csaj nagyon kiborult , csapkodott .

A tanar annyit mondott , hogy hat megvolt az oka a hianyzasainak, stb mondtam, hogy tudom nincs papirja , erre nem mondott semmit .

Ma a munkaugyis jött , mindenkivel elbeszelgetni , egyedul a csaj hianyzott , a tanar nem mondta miert mikor kerdezte egy masik csaj . Szerintem VÉDTE a cirkusztól , lehet arra gondolt , hogy esetleg szólnák a munkaugyisnek es azt tanacsolhatta , hogy ne jöjjön .

Mert a csaj az utóbbi hónapban mindennap jött , nem lehetett kirakni , miutan a tanarral flörtölös stilusba kezdtek , söt odaig mentek hogy a tanar sajat ajtójan szallitotta a csajt praktikara , pedig azelött azt mondta , hogy nem akar senki diakot az ö autójaban szallitani .



2019. okt. 16. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem midegy neked? Vagy tetszik a csaj?
2019. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Mit tanultok? Jó a csaj benne, vagy ahhoz is buta?
2019. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be , ha leszbi lennek , nem öt valasztanam , hanem egy mellesebb , nöiesebb , sminkelt csajt , csontira fogyasztotta magat , szurke bör , mumifikalódott szürke szerecsia , de ezek szerint izlesek es pofonok
2019. okt. 16. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt mi honnan tudjuk? Te vagy oda értük ennyire, hogy sorozatban gyártód róluk a kérdéseket.

Csöpögsz a rosszindulattól. Csontivá fogyott? Gondolom, neked nem sikerült lefogyni, azért írod ezt. Ettől még az oktatódnak szemmel láthatóan jobban tetszik ő.

Azt meg ideje lenne felfogni végre, hogy csak téged nem akar a saját autóján furikázni, mert nem akar veled kettesben maradni.

Azt is meg kéne emésztened, hogy te ennek a pasinak nem kellesz. Minél jobban megismer téged, annál nagyobb távolságot tart. Hiába ugrasz neki a kedvencének, akár el is marhatod, akkor se fogsz neki kelleni, csak lesz új kedvence. Te itt már nem rúgsz labdába, csak egyre jobban égeted magad.

2019. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem martam senkit , engem martak
2019. okt. 16. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Messziről felismerni a stílust. Kicsit unalmas már a téma. Nem mindig a másik nőre kéne haragudni. Olyat kéne keresni, aki akar téged.

Amúgy full kamu - szekció...

2019. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!