Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férjnek is olyan a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férjnek is olyan a felesége, hogy hevenyészve terít meg? Én szeretem ha odafigyelve érkezik a tányéra az étel, anyám mindig mértani pontosságúan osztotta el a köretet a főételtől és mindig odafigyelt ezekre.

Figyelt kérdés
Sokat jártunk étterembe is, ott is az étel mellé egy kis salátát is tettek, a paradicsomot nem csak felszelték hanem virágot vágtak belőle, mert gusztusos. Én nem mondom, hogy legyen virágforma, de a püré vagy a rizs ne legyen már úgy rá dobva, mint az iskolai menzán. Valahogy nem érez rá, pedig mutogattam neki oldalakat ahol az anyukak a gyerekeiknek képeket csinálnak az ételből de azt mondja fáradt, meg, hogy úgy is megesszük minek cifrázni.
2019. okt. 20. 15:12
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
83%

Az elmúlt 10 alkalomból hányszor készített ő ebédet/vacsorát, és hányszor te?


Ha ennyire jól tudod, akkor csináld te.


Amúgy nevetséges, hogy ez a minimális dekoráció ennyit ér neked.

2019. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ezt bedobnád nekem, arconröhögnélek. Csináld meg magad, vagy menj étterembe

Mit flancolni hétköznap ilyennel?

2019. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez a kérésed akkor lenne jogos, ha eltartanád, hiszen akkor lenne ideje minden kis hülyeségre. Így nem jogos.
2019. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Kb. 2 percet vesz igénybe pluszba a dekor, ez egy kis extra figyelmesség. Ne legyen már mindenki ennyire középszerű. Olyan mintha én is a nyakkendőmet felemásan kötném meg, legyen már az szép.
2019. okt. 20. 17:48
 45/60 anonim ***** válasza:
85%
miert nem valaszolsz arra, hohy miert nem csinalod meg te?
2019. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
94%
És neked őszintén jólesne a kierőszakolt álgondoskodás, amit szájhúzva csinál meg? Vagy egy ilyen hatalmi harc?
2019. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%

Erre válaszolj:

Az elmúlt 10 alkalomból hányszor készített ő ebédet/vacsorát, és hányszor te?

2019. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

En nyersen eszek mindent. A kutya is. Csak a pasim jar etterembe.

Boldog,imad,korbeugral allandoan es mindennel elegedett velem kapcsolatban.

2019. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
72%
Te a szarodat is selyempapírba csomagolva húzod le? Adjuk már meg a módját, nem?
2019. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
Én két hetente egyszer főzök kb. Ő heti háromszor. A többi napokon rendelünk vagy elmegyünk valahova gyorsétterembe. Nem kell mindennap a konyhában vacakolnia az étellel. Érthetetetlen ez a megütközés.
2019. okt. 20. 18:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!