Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férjnek is olyan a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férjnek is olyan a felesége, hogy hevenyészve terít meg? Én szeretem ha odafigyelve érkezik a tányéra az étel, anyám mindig mértani pontosságúan osztotta el a köretet a főételtől és mindig odafigyelt ezekre.

Figyelt kérdés
Sokat jártunk étterembe is, ott is az étel mellé egy kis salátát is tettek, a paradicsomot nem csak felszelték hanem virágot vágtak belőle, mert gusztusos. Én nem mondom, hogy legyen virágforma, de a püré vagy a rizs ne legyen már úgy rá dobva, mint az iskolai menzán. Valahogy nem érez rá, pedig mutogattam neki oldalakat ahol az anyukak a gyerekeiknek képeket csinálnak az ételből de azt mondja fáradt, meg, hogy úgy is megesszük minek cifrázni.
2019. okt. 20. 15:12
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Mert igényes vagyok?
2019. okt. 20. 15:22
 12/60 anonim ***** válasza:
91%
Csak egy gyenge troll vagy, nem igényes. Még a trollságban sem vagy igényes.
2019. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
7%
Mert ilyenek a mai modern nők,huszonévesek.Lusták,nyafognak,gyenge jelleműek.Általában szétzilált családból érkeznek,ahol nem volt hol megtanulni,az együttélés normáit szabályait.
2019. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
94%
ha igenyes vagy akkor ne a szad nyafogjon hanem segits a felesegednek. istenbarma.
2019. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
96%

Az is az együttélés szabálya, hogy csak azt várod a háztartással kapcsolatban a párodtól, amit a lakótársadtól is, és azt teszed, amit mellette is megtennél.


Ha a havert nem kérnéd meg meló után arra, hogy főzzön rád és terítsen meg neked(nem fog amúgy sem), akkor a nődet sem kéred meg ugyanebben az élethelyzetben, legfeljebb ha magától megcsinálja, akkor örülsz neki, mert amúgy nem lenne muszáj és ha mással laknál (anyádat kivéve), akkor is meg kellene oldanod valahogy.

2019. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
96%
Jah, és még szavazni is elmehetett! Milyen világot élünk, mi? Őrület! :DDDDDDDDDDDDD
2019. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
93%

#11, az igényesség az volna, ha megterítenél igényesebben.

Te tudod, hogy kell.

A feleségét az anyjához hasonlítani még nagyon égő.

De, ha már mégis: szexben melyikük a jobb?

2019. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
92%
Te hányszor készítettél neki éttermi minőségű ebédet, vacsorát?
2019. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

Volt amikor készítettem neki ételt természetesen igényesen forma tálkába tömtem a rizst majd megfordítva tálaltam. Mellesleg a hal és a bogrács az én reszortom volt mindig is, a bort is én szervírozom.

Az ásványvízhez is egy kis citromkarikát vagy rozmaringot dobok. Na erre senki nem számítiott mi?!

Az hitte mindenki ez egy elkényeztetett majom, pedig nem vagyok az. A kerti munkákba is beleteszem a részem. Nyáron madárházat festettem. Sorolhatnám...

2019. okt. 20. 15:53
 20/60 Savlekotő ***** válasza:
100%
Akkor miért nem a Wossala Rozinát vetted el,v aki hasonló hozzád. Imádom közük sincs egymáshoz de összeházasodnak azt semmi se jó együtt,még a kaja találásán is a cirkusz megy..
2019. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!