Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férjnek is olyan a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férjnek is olyan a felesége, hogy hevenyészve terít meg? Én szeretem ha odafigyelve érkezik a tányéra az étel, anyám mindig mértani pontosságúan osztotta el a köretet a főételtől és mindig odafigyelt ezekre.

Figyelt kérdés
Sokat jártunk étterembe is, ott is az étel mellé egy kis salátát is tettek, a paradicsomot nem csak felszelték hanem virágot vágtak belőle, mert gusztusos. Én nem mondom, hogy legyen virágforma, de a püré vagy a rizs ne legyen már úgy rá dobva, mint az iskolai menzán. Valahogy nem érez rá, pedig mutogattam neki oldalakat ahol az anyukak a gyerekeiknek képeket csinálnak az ételből de azt mondja fáradt, meg, hogy úgy is megesszük minek cifrázni.
2019. okt. 20. 15:12
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
87%

tehat 6x annyiszor foz, mint te. es annyira nem vagy kepes h akkor feldiszitsd az etelt ha neked ez fontos, es nem megdicsered, amiert foz rad, hanem elkezded kritizalni.


es meg itt ertetlenkedsz h mit csinalsz rosszul!


pfff...

2019. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Láthatod, nincs rabszolgasorsra fogva, ne túlozzunk!
2019. okt. 20. 18:29
 53/60 anonim ***** válasza:
86%
Na, akkor egy ideig cseréljetek, és te süss, főzz többet.
2019. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
85%
nincs szimplan egy taplo idiotahoz ment hozza.
2019. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
87%
Ha gondolod, én a fejedre is teszek rózsát, amikor ezüst tálcán felszolgálom. :P
2019. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért vettél el egy ilyen (szerinted) igénytelen nőt?
2019. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy igénytelen csak nem precíz, de látom itt bevizualizálnak minfent az emberek. A sértett önérzetűek meg itt élik ki frusztrációjukat. Mindenkinek további kellemeset!
2019. okt. 20. 18:58
 58/60 anonim ***** válasza:
100%

"Anyám mindig így csinálta "

Az ilyenektől mentsen meg sz isten.

Én kb pont leszarom, hogy néz ki a teríték, (kicsit se szeretek főzni, szerintem unalmas és értelmetlen munka - öt perc alatt elfogy, ami órákig készült, s még mosogathatok is utána).

2019. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%

Hat csillagbogar en osszecsomagolnam a cuccaidat a feleseged helyebe es kuldenelek vissza a draga, jo anyukad szoknyaja melle.

Nem tudom hogy megis mit kepzelsz te magadrol hogy te kivagy de nagyon el vagy szallva.

En imadok fozni es barmilyen faradt is legyek megcsinalom es szivbol fozok, meg igy is 2 hetel szules elott. De ha az en ferjem valaha is megszolna azert mert nincs diszitve az etel amit eleteszek(van amikor diszitem, mert kedvem van hozza), azt hiszem a serpenyovel igazitanek egyet a kepen.

2019. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Jóanyád nem háztartásbeli véletlenül? Mert ha igen, akkor nem kellene őt ezért dicsérned, mikor egy dolgozó nőhöz képest ezekre végtelen a négyzeten ideje van. De mindenképpen min. napi 8-10 óra. Azalatt csak elkészül egy kis teríték...
2019. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!