Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előnyödre változtál párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnyödre változtál párkapcsolat keresési szempontból az elmúlt években? Miben fejlődtetek, min változtattatok? Ti tesztek azért, hogy sikeresebbek legyetek a nőknél?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Mármint nekem tenni azért hogy szét tegye a lábát? Tartsak el egy aranyásót? Vicces kérdés.
2019. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Sokkal több nővel lefeküdtem, mint eddig életemben, de párkapcsolati téren egy csőd vagyok a legutolsó komoly kapcsolatom óta.

Már nem nagyon teszek érte. Sikerült egy elég jó anyagi helyzetet elérnem; innentől a jó kocsi és az utazások már csak magam miatt vannak, nem a nők miatt.

2019. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én változtam, de nem feltétlen előnyömre. Sikeresebb lettem, de bunkóbb és üresebb is.
2019. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nyitottabb vagyok, fogytam kicsit, többet költök magamra/jobban öltözködöm, elkezdtem rendberakni a fogaimat (fogszabályozó), egyre többet keresek (mondjuk annál akit én keresek remélhetőleg nem ez az elsődleges), stb.
2019. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Az egyetlen dolog amit most érdekesnek tartok, hogy ezek a kérdések mindig kizárólag a férfiakra vannak kihegyezve. Miért? Szerintem azonos problémákkal küszködik mindkét nem e téren és szinte minden embernek változtatnia kell aki egyedül van és akik már megtették azok már nem.


De pont ezaz, hogy ez mindkét nemre igaz, nem csak a férfiakra, így nem igazán értem a kivételezést. Mármint azért, mert ez már nem az első ilyen eset, természetesen témakifejtés nélkül, olyan hatást keltve, mintha egy algoritmus gyártaná ezeket random.

2019. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Durván tavaly nyár óta kezdődött nálam, hogy nyitottabb lettem az emberekkel. Simán kezdeményezek beszélgetést bárhol, de úgy, ahogy korábban sosem mertem volna. Talán több ember figyelmét felkelthetem, nem tudom, nem látok a fejükbe.

Párkapcsolatok terén a nyitottságom ellenére nem töröm magam semennyire, senki után nem fogok loholni, s nem mellesleg prioritásban sokadrangú, hogy legyen valakim. Eleve anyagilag sem férne bele, meg időben sem.

2019. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!