Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy sok nő, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy sok nő, nem tudja elfogadni magát annyinak, amennyi?

Figyelt kérdés

Millió ilyet látni az én környezetemben is, 40 - 45 éves nők, van aki kicsit több, és képtelen elfogadni, hogy már nem 20 25 esetleg 30 éves.

Mindig bizonygatja pl képekkel a közösségi oldalon, hogy jobb egy érett 40es, mint egy éretlen 20as, vagy hasonló szöveggel, meg alapból a megjelenés, most kezdi el magát úgy festeni mint annak idején kellett volna, úgy öltözik sok, hogy az már idétlen, és nem gusztusos szép nőhöz illő, aki tudja és tiszteli is a korát.

Ez miből fakad? Előfordul, hogy én is egyszer ilyen leszek?


2019. okt. 23. 16:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem csak a nők csinálják. Férfiak is. Sokan nem tudják elfogadni, hogy már nem fiatalok. Ennyi.
2019. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Férfit nem láttam még, nekem pár ilyen nő ismerősöm van, azért szembe tűnőbb náluk.
2019. okt. 23. 16:27
 3/32 anonim ***** válasza:
55%

És mennyinek fogadjam el magam basszd meg, ha a tükör meg a lelkem nem annyit mutat, mint a biológiai órám? Lehet, te - mondok vmit 25 évesen - 60-nak érzed magad (a kérdésed miatt kb. annyi lehetsz), más meg 40-50 fölött sem érzi ezt a szar másokkal foglalkozó, irigy öreges fasszságodat.

Nem cserélnék veled, a szánalom te vagy magad...

2019. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, nem biológiai, hanem a valós korom, mely biológiailag nem annyi. A biológiai mindenkinek más, ez genetika ill. életmód.
2019. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
27%
És hogy válaszoljak is: nem, veled nem fog előfordulni, 40 fölött siránkozol majd otthonkában, h a Kevin összejött egy Cintiával, téged otthagyva a két gyerekkel... :D
2019. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

40-45 éves nőnek sem kell elásnia magát. Még felvehet bármit, ha az alakja megengedi (mondjuk a segge kivan nadrágok a 20 éveseken is szarul mutattak nyáron).

A gond ott kezdődik, ha szövegeket is gyárt hozzá és postolgatja.

2019. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Én elfogadom magam 44-nek. Probléma?

Igen, egyszer te is lehetsz majd ilyen. Jusson eszedbe a kérdésed, ha bekövetkezik.

2019. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem feltűnő? 40-es faszik szoktak nyomulni rám edzőteremben vagy szórakozóhelyen, ugyanezzel a dumával(“érett tapasztalt vagyok, nem úgy mint egy fiatal!”), mikor én vagyok 22. Szóval hidd el, a férfiak is ugyanilyenek, csak te nem tapasztalod, mert nem vagy fiatal nő.
2019. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nos, a másik az, h 20-30 évesen nem sminkeltem magam, mert semmi szükségem nem volt rá. Sztem ma sem, de haladjunk a korral, nem maradhatok le egy 10-20-on évestől. :) Csak ezért van némi segédlet: szempilla spirál ill. egy barna szemceruca, ennyi. :))
2019. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
52%

Ami pedig a legjobban foglalkoztat, felvetült bennem: neked ez miért baj? Én pl. nem zavarhatnám a köreidet, hisz engem a saját korosztályom érdekel. Szóval, neked az miért gond, ha a saját korosztályomban fiatalos vagyok? Nem 20-30 éves srácok érdekelnek, szóba sem állnék velük.

Bár az egész kérdés sem az én "ingem", de engem zavar, h megszólsz idősebb nőket. Nem is értem miért foglalkoztat. Neked versenytárs egy 40 fölötti nő? Hát...

A gond akkor nálad van, nem a 40 fölötti nőben...aki, szted idétlen és nem gusztusos. :))

2019. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!