Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nem képes elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem képes elfogadni az idő múlását, és pánikol be a 20-as évei vége felé?

Figyelt kérdés

Ez egyfajta előrehozott kapuzárási pánik lenne? Azért előrehozott, mert régebben a nők a 30-as a férfiak a 40-es éveik első felében élték át a kapuzárási pánikot, de most úgy látom, hogy a nők hamarabb. Ilyen 26-28 évesen már elkezdenek jajveszékelni, hogy "jajj, én már nem is vagyok fiatal?" "pár év múlva már nem is leszek jó a pasiknak?"

Ezek tipikus pánik reakció kérdések. A válasz erre az, hogy igen, el kell fogadni azt, hogy az idő múlását a nők jóval hamarabb veszik észre mint a férfiak. Mivel elég rövid, de annál intenzívebb azaz időszak amíg a nők igazán fiatalok. Akkor viszont, napi 100 pasi próbálkozik nálunk neten, ha elmennek egy szórakozóhelyre egy átbulizott este/éjszaka alatt 30-40 pasi közelíti meg, nekik meg nincs más dolguk mint válogatni.


2018. dec. 12. 19:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, én így 34 évesen is fantasztikusan érzem magam, minden téren aktívabb vagyok mint húszas éveim elején,tizenéves éveim végén.
2018. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, nekem anno a harmincas éveim közepén kezdett körvonalazódni, mi a helyzet. De igazán csak negyven után gáz érzés.
2018. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Na, megjött a napi férfiaknemöregszenek30felettcsakanők kérdés. Neked nincs miből válogatni, azért rí itt a szád minden este. Sz*r neked.
2018. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%
A napi rinya mellé megjönnek a női Benjamin Button-ök is akik képtelenek elfogadni az öregedésüket ezért muszáj nekik minden ilyen kérdés alatt elmondaniuk hogy 80 évesen aktívabbak, szebbek, fiatalosabbak mint 20 évesen. Jah, persze. :D
2018. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

A kapuzárási pánik abból ered, hogy az ember tévesen azt gondolja, hogy bármit is el kell érnie egy bizonyos életkoráig.

Ebből ered a dolgok (nők, autó, ház) meg nem szerzéséből fakadó frusztráció is. Az emberek azt hiszik, hogy dolgokat kell elérniük ahhoz, hogy boldogok lehessenek. Azt hiszik, hogy a boldogság csak akkor jöhet el, ha elérték ezeket a dolgokat. Pl jobb munkahelyet, sok pénzt szereztek, kisbabát szültek, megházasodtak...stb Bármi lehet a boldogság elérése irányuló eszköz.

Pedig nem kell semmit elérniük és nem kell semminek történnie ahhoz, hogy boldogok lehessenek. Azért hiszik mégis ezt, mert a társadalom, amibe beleszülettek, erre kondicionálta őket gyerekkoruk óta. Egy ördögi kör, amiben az emberiség benne van.

2018. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

A szokásos napi kérdés megjött :D


Komolyan, nem unod még?

Szánalmas vagy.

2018. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

" hogy 80 évesen aktívabbak, szebbek, fiatalosabbak mint 20 évesen. Jah, persze. :D"


Ha nem vetted volna észre, éppen a kis fiúkák bizonygatják napi több kérdésben, hogy ők 50-60 évesen is milyen nagyon fiatalok és majd válogatnak a 20 éves lányok között.

2018. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért kezdtem úgy a válaszom hogy a "napi rinya", ha nem vetted volna észre. És hogy a napi rinyának is megvan a lelkes célközönsége akit hidd el nem kell sajnálni.
2018. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
Nincs köze ahhoz, hogy hol tartanak az életben. Egyszerűen csak 30-hoz közelítve lesz először ijesztő, hogy milyen gyorsan telik az élet.
2018. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Pumukli alfahím ***** válasza:
30%
Én még 80 évesen is,a 30-as nőkre fogok hajtani.Kit érdekel az életkor.
2018. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!