Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy sok nő, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy sok nő, nem tudja elfogadni magát annyinak, amennyi?

Figyelt kérdés

Millió ilyet látni az én környezetemben is, 40 - 45 éves nők, van aki kicsit több, és képtelen elfogadni, hogy már nem 20 25 esetleg 30 éves.

Mindig bizonygatja pl képekkel a közösségi oldalon, hogy jobb egy érett 40es, mint egy éretlen 20as, vagy hasonló szöveggel, meg alapból a megjelenés, most kezdi el magát úgy festeni mint annak idején kellett volna, úgy öltözik sok, hogy az már idétlen, és nem gusztusos szép nőhöz illő, aki tudja és tiszteli is a korát.

Ez miből fakad? Előfordul, hogy én is egyszer ilyen leszek?


2019. okt. 23. 16:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ez általános jelenség férfi és női oldalról is... Az ember fiatalon szinte akármit csinál, jobban néz ki, ha az átlagot nézem. Sokaknak, ha semmit nem sportolnak, semmilyen arckrémet nem használnak, semmire nem adnak magukon, normális teste és külseje van, ami idősebben sokkal nagyobb energiabefektetést igényel. Abból most nem csinálok kérdést, hogy a 20-asok vagy a 40-esek szebbek, hiszen két teljesen más emberről beszélünk, de fiatalon még a biológiai folyamatok és a test fiatalsága miatt kevésbé látszik meg rajtunk az életmódunk. Mikor lassul a sejtosztódás és a testet ugyanazok a negatív hatások érik 20 évvel tovább, más a helyzet. A cigarettától sárgás, hanyag fogmosástól esetleg hiányos fogak, a rossz étkezéstől megereszkedett, petyhüdt bőr, túlsúllyal, az éjszakázás, az alkohol, a stressz és az egyéb faktorok okozta extra öregedés már látszik. Nyomot hagy testünkön az életünk és sokan nem tudják időben felvenni ez ellen a harcot, csak élnek, a tudatosság teljes hiányában, mint 20 évesen és sápítoznak, hogy most miért nem olyanok ugyanannyi energiabefektetéssel.


A másik gond, hogy sok ember észre sem veszi, hogy elmegy mellette az élet. Egyszerűen nem érzik az idő múlását, nem érzik, hogy cselekedni kellene, időben, legyen az a testre odafigyelés, a karrier vagy bármi. Egy 40 éves ember amit akart, azt többnyire elérte már, ha pedig nem, azt többnyire nem is fogja. Jó, lehet doktorit szerezni meg egyetemre járni, lehet karriert váltani és elkezdeni sportolni, de egy 40 éve jelenlévő mindsetet felülírni nem. Sok ember halogatja a felelősságvállalás és a cselekvés határidejét és csak annyit tesz, amennyit muszáj. Igen ám, de egy huszonévesnél belefér, hogy semmije sincs a testén kívül, mert épp építi, egy negyvenes ha csak ennyit tud felmutatni, az bizony kudarc. És az előző pont miatt sokan ennyit sem tudnak felmutatni, ezért megy a pánikmagamutogatás meg az önhitegetés, hogy jó csaj/pasi vagyok és van még időm mindenre...

2019. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

A másik pedig az, h ezek a hölgyek, akikről írsz, már 20 évesen is ilyenek voltak, csak akkor még nem éltél ill. nem volt facebook. :)

De ez nem külső, ez belső... ostoba nő nem korhoz kötött. Értem? :)

Figyuzd csak meg, a saját kortársaid idősebb korotokban, h miket fogsz te látni... :D


Na, én már megválaszoltam sztem minden kérdésedet, pedig nem is akartam. Sztem doktorizom: Emberismeret címmel. :))

2019. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

:)

Én ezt lekakilom

38 vagyok és jobban nezek ki mint 20 évesen (tényleg)

Mi lenne ha mindenki a sajat fajtájával vagy leginkább magával foglalkozna?

Mint a dagadt 25 éves kolléganőm aki nem rancos meg narancsbőros és erre buszke es velem hasonlitgatja ossze magát. Idióta

2019. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Második : látod itt a gond, magadra veszed pl, akkor is ha nem rólad szól a kérdés, mert ha nem olyan nő vagy mint a leírtak, akkor nem támadnál ennyire, lehet gyönyörű fitt nő 45 évesen is valaki, de attól még tudja a korát, és nem 20 évesen viselkedik, ennyi. (mini szoknya, erős smink, haspóló, és fiatal lányok degradalasa) sarkitasz, lehet csinos valaki, ami nem fiatal lányos, hanem nőies, de mégsem otthonka



5. Igen én erre gondoltam, szerintem sokan láttátok már jobb egy 40es izzó, mint egy 25os (villanyra értik, meg a nőkre) de mitől jobb? 25 éves másban jobb, és a 40 éves is, nincs egy kategóriába egyik a másikkal.


7. Én is megjegyzem ha egy nő ennyi idősen is csinos, és dekoratív, de van a ló túl oldala.



8. Dehogynem vagyok fiatal, 20 éves :) innen jött a kérdés, miért versenyeznek 20 éves lányokkal igazából az idősebb nők, akár ruha téren vagy smink téren is.


9.Csinosan, csak egy kis alap, szerintem ez még bőven belefer kategória

Igazából pont belefutottam ilyenbe, és kíváncsi voltam véleményekre, miért van ez


Én is hasonlóra gondoltam, elmondom őszintén én ilyen kapálózásnak, mivel megy az élet, és ő nem 40nek gondolja magát jóval fiatalabbnak, ezért nem érzi mit illene, esetleg lesajnalóan gyorsan átfut máson, hogy ő dögösebb bárkinel. Biztos van valami oka


12. Megfigyelem, köszönöm.



38 vagyok és jobban nezek ki mint 20 évesen' Ezt el is hiszem, van egy kolléganőm nekem is, beszélgettünk és én elején őt 30 évesnek néztem, de abból a csinos fajtából, Elkezdte mondani hogy megy a lánya egyetemre, és ahogy számoltam, akkor egy 18 19 éves lánya van már, rákérdeztem mennyi idős, és bőven 40 elmúlt, gyönyörű nő de tényleg, egyatalan nem látszik rajt az idő, de nem is bizonygat görcsösen, hogy bárkinél jobb, vagy kapósabb, volt hogy meg is jegyezte, hogy milyen kis fiatal vagyok, milyen jó nekem, előttem az életem, pedig tényleg mint egy kis 30 éves olyan.

2019. okt. 23. 17:45
 15/32 anonim ***** válasza:

Mingyá ki is irok egy kérdést erről?

Miért fogalkoznak a 20 éves hamvas pipikek a vén boszorkákkal?

2019. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"Férfit nem láttam"


Ne viccelj! Napi szinten nyomtatják, hogy ők 50-60 évesen is friss, sportos, vonzóbb pasik, mint fenykorukban.

2019. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Mindegy, mennyi idős a nő, mindaddig gyönyörű, amíg nem akar más korosztályra hasonlítani.


Egy tizenéves kislánytól is kiábrándító, hogy erőlködik azon, hogy idősebbnek nézzen ki. Egy 40-50-es nőtől is kiábrándító, hogy erőlködik azon, hogy huszonévesekre hasonlítson.


Nincs azzal semmi baj, ha valaki fiatalosan, pörgősen él, de tegye ezt életérzésként, ne segélykiáltásként.

2019. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Mindegy, mennyi idős a nő, mindaddig gyönyörű, amíg nem akar más korosztályra hasonlítani.'


Köszönöm, hogy leírtad, ez a kulcsmondat, talán ők azért szembe tűnőbbek mert túlságosan fiatalabbnak akarnak látszani.

2019. okt. 23. 17:52
 19/32 A kérdező kommentje:
Azért egy 45 50 éves nő messze van a véntől, viszont már nem is fiatal hamvas, igazából ennyi.
2019. okt. 23. 17:54
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Ugy beszelsz, mintha a 40 az mar oskovulet lenne.

En 42 eves vagyok, de kb 25-nek erzem magam. Bocs, ha nem hordok kiskosztumot minden nap.

Amugy nem, tini-ruhakat se hordok, csak olyanokat amikben jol erzem magam, legyen az egy Slayer polo, vagy Martens bakancs. Festeni mostanaban kezdtem el magam, mert eddig nem erdekeltek az ilyen "noi" cicomak. Most elvezem, hogy mas arcot krealok magamnak.

Ha valakinek nem tetszik, az bekaphatja.

2019. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!