Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő/ffi köztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő/ffi köztetek, aki tudja hogy a párjának volt egy nagy szerelme és az mindig az "első" lesz ti meg csak másodikok?

Figyelt kérdés
Mondjuk szakítottak de még őt szereti, meghalt, elutazott vagy bármi miatt...Elviselitek ha kint van róla kép pl.?
2019. máj. 9. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.


Sok ember elvárja, hogy a párja azt hazudja, hogy ő neki az igazi, vagy az első, de én az őszinteséget szeretem.

2019. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét exemnél ez volt. Az első barátom nagy szerelme egy amúgy aranyos lány volt, rövid ideig jártak. Egy körben mozogtunk, havonta párszor találkoztunk vele és a (akkor már) vőlegényével. Akkor gyűlöltem a lányt, pedig ő le..rta a barátomat, viszont az meg koslatott utána, ha buli volt. Meg egyszer a polcára volt simán kitéve egy újságból kivágott női fotó cikkel együtt, az is valami nagy szerelme volt. Amikor kérdőre vontam, akkor még neki állt feljebb.

Akkora egy idióta voltam, na mindegy, nem volt hosszú kapcsolat.

Második barátomnak az a lány volt a nagy szerelme, akivel a szüzességét vesztette el, egy éjszakás részeg kaland volt. Amikor már jártunk derült ki, hogy a lánynak hirtelen fontos lett a barátom és na mindegy hosszú, tehát kavartak a hátam mögött.

A vicc az, hogy mindkét barátom kezdeményezett, ők akarták a kapcsolatot, szakítás után is hívogattak évekre rá.


Mostani barátomnál is rezeg a léc, volt valami nagy beteljesületlen szerelme, hát ez van, legtöbb embernek van ilyenje a múltban. Csak tényleg jó lenne, ha nem a következő férfit/nőt használnák pótléknak és taposnák a sárba az önbizalmát.

2019. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt ilyen régen. 19 voltam. Pakolt valami ruhákat a szekrényben, és segïtettem. Ott volt egy női napszemüveg. Megfogtam, hogy arrébb rakjam, és rám szólt, hogy ne nyuljak hozzá, az az exé :) Na még jött egy pár ilyen, s búcsúztam :) nincs ertelme. Felnöttek vagyunk, aki a múltban él annak nem való a jelenben kapcsolat.
2019. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha meghalt a párja, akkor nem zavarna ha van róla kint kép.


Viszont, hogyha csak véget ért egy kapcsolata, és még mindíg az exén gondolkodik, meg őt emeli előrébb, akkor számomra érdektelen az egész.

Ez amolyan ő nem akar egyedül lenni csak, az én időmet meg ne pazarolják:D

Voltam ilyen kapcsolatban, de többet nem leszek az biztos, bár az a vicces, hogy azóta meg én vagyok mint ex előrébb neki...


Az viszont nem zavar, ha az exektől kapott ajándékok kint vannak, hiszen az emlék, és valaha szerették egymást, de ha tele lenne fotókkal az exéről az már zavarna

2019. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!