Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lelki gondok húzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelki gondok húzódnak meg amögött, ha a romákhoz vonzódok? Van köztetek olyan aki tapasztalja ezt magán?

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 11:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem, félre értitek. Nekem az ő véleménye fontos, szeretem, dehogy akarok vele kicseszni.


Azt csak azért írtam le, hogy éreztessem, hogy egyáltalán nem olyan családba növekedtem, hogy lenne erre okom.


Azért gondoltam valami gondnak, mert, mint ti is, úgy mások se tartják ezt teljesen normálisnak.

2019. okt. 29. 11:47
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

Az én rokonaim többsége is rasszista, csak úgy nem úgy, hogy torokhangon kidagadó erekkel "pusztuljon mind" kiáltásokkal élnek, hanem már gyerekkorom óta a "nem beszélünk velük, nem foglalkozunk velük, nem nézünk rájuk, mert megtámadnak". Távolabbi rokonom puskával fenyegette őket, mikor nagyon "nézelődtek" a kapuból a kertjébe.


És az én összes élményem velük negatív volt, vagy lopni próbáltak, vagy szemétkedtek, vagy az a szokásos hencegő keménykedés ment tőlük... Már a hangjuktól is a hideg ráz és utálom őket hallgatni pl. a "buszpályaudvaron", azzal a tipikus cigány akcentusukkal előadott történeteiket, hogy hogyan loptak meg "ügyeskedtek" meg ott seftelnek állandóan, a cigikérések egy része késeléssel végződik stb.


És örülök, hogy az én városomban nincsenek és nem nem is nagyon lesznek remélhetőleg. Látom mit művelnek egyes vidéki városokkal, azokból se lesz már tűrhető hely.


És a legtöbb ember titokban rasszista, még az önmagukat nagyon toleránsnak meg igazságbajnokának gondolók is. Ha távol vannak nagy a szájuk, de ha egy nap így köszöntené a cigány reggel, hogy "Jáú reggelt szomszíd" akkor már valahogy nem tetszene. Rózsadombról lehet okoskodni.

2019. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pszichológus segítségével kiderülhet.

Nekem már ez perverzió, de én rasszista vagyok. Ránézni is utálok mindegyikre, nekem nagyon gusztustalanok. A szagukról nem is beszélve, amit maguk után húznak. Kevés az ápolt példány köztük.

2019. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolom vonz az az ösztönös gatlastalansag, nagy pofa, nagy arc, meg ahogy elotudjak adni magukat, lebirjak beszélni rólad a bugyit a faszs__ikkal ennyi, de azt tudd hogy ez nem őszinte, sz__ba se néznek és orrba szájba csalni fognak. De ha élvezed az alárendelt szerepet, akkor Kánaán.
2019. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14. Talán neked van a leginkább igazad. Talán ez a nagy arc sokszor a semmire ami vonz és nem értem miért.

Próbálom az egészet gondolatokba tartani.

2019. okt. 29. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!