Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A külső az oka vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső az oka vagy inkább lelki eredetű?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóképű ezt közép iskolába többször megkaptam de 34 évesen még nem volt párkapcsolatom.

A szexualis kapcsolataim mindegyike prostituáltakhoz köthető.

Sosem probálkozok mert mindig megvan bennem az hogy nem vagyok elég jó ami igaz lehet de a legfőbb kudarc az a külső miatt van szerintem egyszerűen nem talalnak vonzónak a nők.

pszichiáter kellene ide vagy vmi más?


2019. okt. 29. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem próbálkozol, honnan tudod, hogy nem kellesz a nőknek?
2019. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
külső miatt
2019. okt. 29. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiú középiskolába jártam, ami azt jelenti, hogy elég sok fiút volt szerencsém látni nap mint nap. Ebből a rengetegből összesen talán 10-15 volt jóképű, és a legkevésbé előnyös külsejűeknek mára pl. majdnem mindnek felesége van.


Mesélj, mi olyan elrettentő a külsődben, hogy még próbálkozni sem mersz?

2019. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a külső fontos dolog, DE van olyan, akinek pont te tetszel (majd).



A probléma a te kishitűségedben van.

Rosszabb esetben a nő utaláatodban.


Soha nem szabad feladni, egy nap úgyis találnál olyat,a kinek te tetszel, te kellesz, de a kishitűégeddel a rossz nőknél való próbálkozásod kudarcai miatt pont nem fogod ezt a személyt észrevenni vagy, pont hogy elüldözöd majd az illetőt.


És ezzel basz*//d el.



A remény, az hal meg utoljára.

2019. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, innen már csak lefelé vagy, mert öregszel, én 32 évesen még faltam a nőket, 35 évesen jócskán öregebb lett az arcom és azóta nagyon nincs sikerélményem a nőknél. Szedd össze magad és próbálkozz keményen.
2019. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden zsáknak megvan a foltja, csak keresni kell!
2019. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már ne gyerekeskedj!Láttam én már csúnyábbakat mint a Notre-Dame-i toronyőr és mégis volt párjuk.Te csak bebeszéled magadnak,hogy úgyse fog sikerülni és nem is próbálkozol.Na ilyen hozzáállással biztosan nem lesz párod.
2019. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
társkeresőz, ha élőben nem megy.
2019. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A remenyhal megy utoljara, de elotte a szarok raja.
2019. okt. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!