Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd már elegem lenni nagyon:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd már elegem lenni nagyon: Miért a külső alapján várnak az emberek azonnali vonzalmat?

Figyelt kérdés

Tehát az, hogy rám néz egy nő, meglát akár kép alapján interneten, vagy legyen szó, hogy kint vagyok az utcán, miért kell külső alapján lekoptatni valakit?

Az a baj, hogy most már tényleg a külső a fő szempont, hogy kinek ki jön be. Elszaporodtak a szép fiúk, senkinek nem kell most már az átlagos.

Basszus, régen úgy volt, hogy igen is kellett a másik megismerése, hogy elváljon, egyáltalán tudna e az egyik fél tetszeni a másiknak?

Miért kell folyton azzal támadni, hogy "nem vagy az esetem?" Senki nem tökéletes és ritkán van olyan, hogy a nők is tényleg olyannal jönnek össze, hogy az 100% az lenne amit keres.


Tudom, itt vagyok 31 évesen, tudom, hogy a szarnak se fogok kelleni, de az a saját saram.



2019. okt. 5. 17:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Te is a külsőt nézed meg először.
2019. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%

"Elszaporodtak a szép fiúk, senkinek nem kell most már az átlagos."


Bizony, ezen fiatal lányként is keresztül mész. Akkor döntöd el, hogy vagy megkeseredsz, vagy kihozod magadból a legtöbbet, olyan szép, csinos leszel, amennyire lehet. Most már nektek is ezt kell tenni.


Te negatívként írod, hogy nem érik be az átlagossal, de női szempontból ez pozitívum. Ma már vannak férfiak, akiket érdekel a külsejük, és nem kell megállapodni olyanok mellett, akik nem vonzóak.

2019. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
A külső megfog, a belső megtart.
2019. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Noren1989 ***** válasza:
60%

Mondanám, hogy igen, a mi időnkben....


Egyetlen példa, itteni csajozás.

Régen egész jól ment, beszélgettetek,

kép nélkül. Lutri volt az egész.


Mostmeg, irány a tinder, társkeresők,

na ez se tetszik, az se tetszik...


Kissé húspiacos lett ez az "üzletág".

2019. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Úgy hisztizel itt mintha a férfiak nem pont ugyanezt csinálnák a nőkkel. Pedig de.
2019. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

"miért kell külső alapján lekoptatni valakit?"


Próbáltad a 85 kilós, pattanásos, kicsit púpos Jolikát?

2019. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

Tudom hogy szar magányosnak lenni, de erre nem az a megoldás, hogy vadidegen emberek személyes preferenciáját támadod meg, és kritizalod/lenézed/megveted őket, mert nem akarnak beengedni téged az életükbe.

Nem vagy jogosult mások idejére és érzelmeire, az pedig nem igazságtalanság, hogy a nők szeretnének vonzódni a párjukhoz.


Ha te személy szerint beérnéd valaki olyannal, akihez nem vonzódsz,vagy nem is kedvelsz különösebben pusztán azért, hogy legyen valaki, aki melegen tartja az ágyadat, akkor oké. Az a te dolgod.

De másoktól nem várhatod el, hogy atszabjak az igényeiket, hogy te is beleférj.

2019. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Tehát amikor odamész egy nőhöz az utcán, akkor nem külső alapján választottál? Lehet leharcolt, kövér, pattanásos, zsíros hajú, 55 éves? És mégis lekoptat? Ha igen, akkor neked van igazad!
2019. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, nekem nem tetszenek a kövérek, teljesen más az életmódunk például. Lehet jófej, de nem tudnék elképzelni intim kapcsolatot kövér emberrel. Ha valaki kemény munkával leadja a túlsúlyt, életmódot vált, magáért, az becsülendő.
2019. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

Mindenkinek fontos a külső. Ami viszont problémássá teszi az ismerkedést, hogy míg a férfiak szerint a nők többsége átlagos, és kb. ugyanolyan arányban vannak ronda és szép hölgyek, a másik nemnél ez nagyon nem így van.

A nők többsége szerint a férfiak egy kisebb hányada jóképű, a többi mind ronda. Gyakorlatilag nincs átlagos, nincs "középosztály" - szerintük. Vagy jóképű vagy, és a nők többségének tetszel, vagy nem vagy az, és a többségnek nem tetszel.

2019. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!