Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a nőknek, hogy egymást állandóan felpontozzák a kamu, nem releváns válaszokra, hogy a pasiknak csak a belsőjével van indig gond nem mással (külső, anyagiak), ha férfi ír tuti választ azt meg habzó szájjal mind nullázzák?

Figyelt kérdés
Tehát ha kiírja egy pasi, hogy x nő elhajtotta beszéd nélkül a fenébe, akkor is azt mondják, hogy tuti nem jól közelítette meg a nőt, meg buta férfiak, tahók. Ha leírják a férfiak, hogy beszéd nélkül hajtja el a nő-tehát tuti a külső a hibás, akkor is a nők itt azt szajkózzák, hogy a belsővel van itt gond, nem mással. Ha leírja egy pasi itt kis túlzással a tutit, hogy az ég kék, kap egy csomó piros kezet a nőktől, ha egy nő írja itt ki, hogy az ég sárga, akkor egymást támogatják sok zöld kézzel. Mire jó ez az álszent hazugság, hogy jobb fényben tündökölhessenek, ha ezzel megtévesztik a releváns választ váró férfiakat? Így próbának kamu válasszal önbizalmat adni ezeknek a férfiaknak? Persze ugye ezt a kérdést meg majd jelentik úgy is, mert fáj nekik az igazság. Hát sorry.
2019. nov. 2. 11:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%
#7, volt egy előző kérdésem is macskával a képen. Ott is ugyanolyan becsmérlő válaszok jöttek nőktől. Aki azt írta hogy cuki vagyok meg a macska is, azt rögtön lepontozták a nők. Mentális betegségekkel küzdenek az itteni nők sajnos. Annál a kérdésnél nagyon durván beindult néhány nő, orvosi esetek....
2019. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
"mas megiteles ala esik, ha az ember tudatosan nem letesitett parkapcsolatot," szerintem az IGAZIT KERESEM szöveg sokszor csak utólagos racionalizálás. Valamivel meg kell indokolni, hogy hat-hét éve randizgat, de soha, senki egy picit sem felelt meg neki, senkivel sem jött össze a kapcsolat...
2019. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

"Ha férfiről derülne ki, hogy 24 évesen még nem volt senkije, akkor meg jönnének a válaszok, hogy "biztos életképtelen incel, azért nem kell a nőknek"."


Én pont azt vettem észre, hogy férfiak írnak ki olyan kérdéseket folyamatosan, hogy "nagyon gáz, ha xy évesen még szűz vagyok?", mindegyiknél egy csomó nő írja, hogy nem gáz, náluk nem lenne hátrány, a pasik pedig helyeselnek neki és még jobban lehúzzák csórit, hogy igen, nagyon gáz vagy tesó, ásd el magad, neked max a rosszlányok.hu maradt....

2019. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen igazad van kedves kérdező, az lenne az igazi ha minden lány/nő kivonulna innen és szépen magatok maradnátok a fröcsögéseitekkel. Ez természetesen annak a 10, magát incelnek és egyéb védendő állatfajnak tituláló trollnak szól akik képtelenek élni anélkül, hogy másoknak ne szerezzenek kellemetlen perceket a napi provokálásaikkal.
2019. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Lachesys ***** válasza:
64%

ha valakinek senki nem felel meg akkor attol o is szenved. en nem latok a kornyezetemben tul sok not aki vegeerhetetlenul valogat. azok meg majd 35 evesen eszbe kapnak es ha meg mindig jol neznek ki esetleg leakasztjak az elso utba kerulot aki nem baltasgyilkos. nem irigylem oket.


de van baratnom aki szinten ennyi idos es kb 6 eve nincs pasija. neha randizott, de nem voltak egy hullamhosszon, a lany meg eleg magaba zarkozo es nem igazan lett neki igy senki. siman eloallhat ez a helyzet is. o sem tesz erte aktivan. azt viszont el kene fogadnotok, hogy barmennyire is probaljak ma eroltetetten eltuntetni a nemek kozti kulonbsegeket, nem fog menni. zsigeri szinten mast tart vonzonak egy no es egy ferfi. a kezdemenyezes, tokosseg szukseges es sikeres ferfinak, mig egy nonek nem, mivel a csendesseg, behodolas jellemzoen femininitassal tarsitott tulajdonsagok. egy szep, visszahuzodo lany el fog kelni es akar nem is rosszul. egy helyes intro stac ha erot vesz magan szinten lehet jo noje. de a csunya visszahuzodo lany ugyanugy csak ulni fog a sarokban, mint a csunya visszahuzodo fiu, csak talan a csunya lanyhoz neha odamegy valaki (szinten nem fonyeremeny), es eldöntheti, hogy megalkuszik vagy sem. en nem vagyok verfeminista, szeretek no lenni, szeretem ha kinyitjak nekem az ajtot, ha kifizetik a kavemat, es neha meg akkor is megkerem a pasit, hogy csavarja le a befottesuveg tetejet, ha esetleg kis erolkodessel kepes lennek ra. mert hadd erezze magat ferfinak. nem akarom kasztralni a ferfit. felnezek ra a ferfias jellemvonasaiert, es cserebe en no vagyok mellette. ez nem jelenti, hogy buta vagyok, vagy eltartatnam magam - jovore vegzek az orvosin, es vagy hazi gyermekorvos, vagy borgyogyasz leszek. de nem a karrier a mindenem, nem akarok versenyezni a ferfival. kiegesziteni akarom. de ezt csak igy lehet ha tiszteljuk egymast.... es a tiszteletet ki kell erdemelni.

2019. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%
Engem hidegen hagy, hogy itt kinek mennyi a százaléka, a sajátom se érdekel. Az meg hogy ki kit szavaz fel, vagy le, amiatt sem érdekes számomra, mert senkit nem ismerek innen személyesen.
2019. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17%
A százalék meg a lepontozás engem sem érdekel, de az már igen hogy ismeretlenek írnak csúnyákat rám és sértegetnek. Férfiak is szoktak itt, de a nők a nyerők ebben is.
2019. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként nem tudjátok, ki pontoz. Sokszor férfiak is agyfaxt kapnak már az incel vinnyogástól és pontoznak. Én meg nőként szökőévenként pontozok, és akkor is inkább a pozitív válaszokat fel, mint a negatívat le, mert azon inkább átgörgetek.


Viszont az a baj a kérdéssel, hogy sokszor amikor ilyeneket látok (szerintem a macskás pasit is láttam, írtam is, hogy jóképű, de nem az én esetem) ott van egy leírás is, egy kérdés feltevési mód és a kérdező reakciói. Sokszor, amikor odaírod azt, hogy nem az a baj, hogy nézel ki, hanem amilyen vagy, akkor ezt a kérdező kommentjei váltják ki. Az hogy élőben elhajtanak, ne legyen meglepetés, egyfelől a legtöbb csinos/átlagos lánynak van barátja, de akinek nincs, az sem akar szórakozó helyeken ismerkedni (én sem). Hajtottam már el jóképű pasit is, mert mos olyan szakaszban vagyok, hogy nem ismerkedem. Kész. Nekem ne hisztizzen senki, hogy miért nem, meg hogy Brad Pitt-re várok. Aki nem tudja a visszautasítást normálisan kezelni, az ne ismerkedjen. Ennyi.

2019. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18, nem ismerkedem, nincs megfelelő nő egyelőre. A kritikát ha nem lenézően írják akkor elfogadom, de legtöbb ilyen kritika inkább flegma stílusban jön. Már nem is a külső a legfontosabb szempont, hanem a belső. Olyan romlott egyes nők lelke, mint a rohadt paradicsom.


A véleményalkotás meg úgy célszerű ha ismerjük a másikat, így virtuális térben fölösleges megmondani a másiknak hogy miben sz@r.

2019. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16%

#18 egyértelmű ki pontoz, mert azoka válaszok gyorsan megkapják a 0-t amik a nőkről nem csupa jót írnak, vagy egyszerűen csak szembe mennek a női felsőbbrendűség irányzatával, vagy egyszerűen csak ha megkérdezik egy férfitól neki mi tetszik, és olyat mer mondani, ami a nőknek nem tetszik.

A 81%-osnak van egy komoly pontozó csapata.

2019. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!