Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor azért viselkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor azért viselkednek úgy a férfiak, mert tetszik nekik a lány, vagy szimplán csak bunkók?

Figyelt kérdés

Sokszor észrevettem, ha mondjuk 2 férfi társaságában vagyok, akkor az egyikük, vagy mindkettő elkezd beszólogatni, direkt zrikálnak, néha már bunkóságig fajulnak a szekálódásaik. Ezt mindig olyankor csinálják, ha tetszik nekik az adott lány, akinek szívják a vérét, vagy az is lehet, hogy egyszerűen csak bunkók?

És ezek mind 25 feletti férfiak....


2019. nov. 2. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Kérdésed helyesen:

"Ilyenkor azért viselkedik úgy az a két barom ismerősöm, mert tetszem nekik, vagy szimplán bunkók?"


Gondolom nem orvostanhallgatókról van szó, vagyis lehet, más társaságot kellene keresned ismerkedéshez.

2019. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan “két baromról” van szó. Írtam, hogy sokszor megfigyeltem ezt több férfinál is.
2019. nov. 2. 15:16
 3/17 A kérdező kommentje:
A kérdést helyesen tettem fel, úgy ahogy szerettem volna, nem kell kijavítani, köszi!
2019. nov. 2. 15:17
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyílván ez is, az is lehet a válasz 10-60 éves korú hímek esetében. De egyszer próbáld ki hogy valamelyikkel kettesben maradsz, talán még a szimplabunkóból is hirtelenjében úriember lesz. De csak "talán".
2019. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Sok lánynak kifezetten bejön ha bunkó módon oltogatják őket szoval csak ehhez szoktak
2019. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy akkor csinálják, mikor “falkában” vannak, tehát kettesben nem.
2019. nov. 2. 15:26
 7/17 A kérdező kommentje:
És nekem nem jön be, szerintem dedós szint.
2019. nov. 2. 15:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Sokszor egymásnak keménykednek. Ha kettesben maradnál az egyikükkel, már normális lenne. Pláne, ha t tetszel neki.
2019. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A kérdést helyesen tetted fel, az első válaszoló nyilván csak tele van komplexussal mert anno nem vették be a menők maguk közé.

Szerintem.abban van igazság amit a nyolcas írt, sokszor csak egymásnak teszik az arcukat, de kettesben amúgy a többség normális :)

2019. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát, talán ne Kolompár Dzsoki meg Kidobó "BMW-s" Alex társaságában forgolódj, akkor nem látsz majd ilyet olyan gyakran.
2019. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!