Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor azért viselkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor azért viselkednek úgy a férfiak, mert tetszik nekik a lány, vagy szimplán csak bunkók?

Figyelt kérdés

Sokszor észrevettem, ha mondjuk 2 férfi társaságában vagyok, akkor az egyikük, vagy mindkettő elkezd beszólogatni, direkt zrikálnak, néha már bunkóságig fajulnak a szekálódásaik. Ezt mindig olyankor csinálják, ha tetszik nekik az adott lány, akinek szívják a vérét, vagy az is lehet, hogy egyszerűen csak bunkók?

És ezek mind 25 feletti férfiak....


2019. nov. 2. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a 8-asnak van igaza!
2019. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
10: Képzeld, nem ilyen társaságban forgolódom! És még humoros sem vagy.
2019. nov. 2. 16:20
 13/17 anonim ***** válasza:

Most lehet hogy viccelődtök azzal, hogy ilyesmi csak elég alja társaságban van... De ha nem is épp orvostanhallgatókkal szoktam lenni, de gyógyszerészhallgató vagyok, így van referenciám elvileg intelligens férfiakról is. És így viselkednek.

Szerintem is egymásnak akarnak keménykedni. Nevess rajtuk, és ne sértődj meg. Vagy ha tényleg nagyon bántót mondanak, akkor szólj rájuk, hogy ez bizony már sok. Hidd el, ha tudnák hogy ez neked rosszul esik nem csinálnák.

És igen, valószínűleg tetszel nekik.

2019. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Egy pontig nevetek, aztán ha sértő lesz, szoktam finoman jelezni, de nem szokták észrevenni magukat akkor sem.

Amúgy köszi a választ!:)

2019. nov. 2. 18:58
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez szerintem személyiségfüggő inkább..


Mondjuk az tény, hogy ha már bunkóságba megy át, az is más, meg az is, ha csak játékos csipkelődés még értelmes szinten.


Egyébként ha már inkább bunkóság, azért arra se eggyel mérget, hogy tetszel nekik. Mert láttam már példát ilyen szituban arra is, amikor Ezzel a viselkedéssel a butácska/ beképzelt/flegma lánykát szívatták csak pl.


Ha utóbbit nem érzed magadénak akkor az első.

2019. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szerintem egyik sem vagyok.

Haverok között is előfordul egyébként. Tehát, hogy valamelyik haverral, ha kettesben vagyunk normális, ha már ketten vannak jön a szekálódás.

2019. nov. 2. 19:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is előfordult már többféle csoportban és utálom. Nem hiszem, hogy tetszésből csinálják, inkább tényleg valami falkás dolog és nőként ilyenkor te vagy a gyenge láncszem, aki nem érti a "humort". Külön normálisak, udvariasak, jókat beszélgetünk, olyankor meg lekezelők, mintha naiv csitri lennék valami ciki bolygóról.
2019. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!